2733
2734

انقدر غرورم شکسسسسست 

مامانم با گوشی با خالم حرف میزدن بعد خالم گف واس دخترش خواستگار اومده چند هفتس هی زنگ میزنن دخترم میگ خوشم نمیاد فلانو چیزای دیگ میگ دخترم میگ بفرستیدش واس …..( یعنی واس من ) 

من اینو شنیدم یعنی پاهام چسبید زمین یهو بغض چشمام رو گرفت من ۲۳ سالمه اون چهار سال از من کوچیک تره .. 

عزت نفسم شکست انگار ، انگاری موندم هیچکی منو نمیگیره اون خواشتکاراشو میفرسته واس من .. من به فکر ازدواج نیستم زیاد اونا هرسری منو میبینن مثلا حالت شوخی میگن خاک  تو سرت شوهر کن دیگ 

ترشیدی فلان . قلبم داره در میاد 

تروخدا یه حرفی جور کنید واس این قضیه که خواستگارشو واسم فرستاده اگ اومد خونمون بهش بزنم دارم میترکم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

مامانت باید همونجا میگفت اگه خوبه چرا خودت دخترتون نمیدی؟!

جوابشو بده دیگه تکرار نمیکنه

برای مادر شدنم دعا کنید 🥺❤️‍🩹🙏مادر بچه های سالم و صالح🥲 به امید روزی که منم بیام تاپیک بزنم صاحب فرزند سالم و زیبا شدم  🥹😍🤱                                                                                          از زمانی که او دوستم دارد                                                                     در چشم خود ارجمند میایم💕🧚‍♀️
تنها فایده شوهر همینه ک از این حرفا راحت میشی 

ن بابا آدمای فضول همیشه حرف برای گفتن دارن!

الان همش بهم میگن چرا بچه نمیاری🥲

برای مادر شدنم دعا کنید 🥺❤️‍🩹🙏مادر بچه های سالم و صالح🥲 به امید روزی که منم بیام تاپیک بزنم صاحب فرزند سالم و زیبا شدم  🥹😍🤱                                                                                          از زمانی که او دوستم دارد                                                                     در چشم خود ارجمند میایم💕🧚‍♀️