2752
2734
عنوان

چکار کنم خیلی ب همسرم وابستم

410 بازدید | 18 پست

3 ماهه عقدیم 

خیلی دوسم داره کوچکترین حرف منفی از جانب من 

میریزتش ب هم 

شک ندارم ک دوسم داره 

و چشماش منو میبینه فقط. 

مشکلم اینه باهاش 

که مثلا مامانم غذا درست میکنه 

میگه بریم خونه مامانم اینا 

باز ظهر رفت ی شهر دیگه کار داشت مامانم زنگ زد گفت ناهار بیاید اونجا اونم ب مامانم گفته شب میایم 

منم سرکار بودم نرسید بیاد دنبالم گفت با تاکسی برو خونه مامانم تا شب بریم خونه مامانت منم نرفتم 

رفتم خونه خودمون، حالا شبی زنگ زد ساعت 7 گفت چطوری و اینا نمیخای بیای خونه ؟گفتم دارم شام درست میکنم مامانم میگه گفتی میای اینجا گفت میخام قرص بخورم دکتر گفته استراحت کن و تحرک نکن 

منم گفتم هرجور راحتی بعدش پیام دادم گفتم ی جوری میگی دکتر گفت تحرک نکن انگار میخای بری مسابقه کشتی بین المللی! 

بعدم جوابم نداد احتمال میدم خواب باشه 

منم از عصر دارم گریه میکنم

حق با کیه؟ حالم خوش نیس

خ وابسته شدم حس میکنم بهش 

اینم بگم اختلاف نداریم زیاد 

خیلی کم 

و همونم من دعوا راه میندازم

ارتباط با خانواده ها رو مدیریت کنن و زیاد نرو اونم نیاد 

مخصوصا وعده غذایی

یجوری پیش ببر که بدون دعوت نه بزی نه بیاد

هیچوقت زیادی وابسته نشو دل نبند اندازه نگه دار

تمرین کن میشه

احساساتت کنترل کن و به اندازه وابسته بشو

بیشتر اونو وابسته کن

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

دوست داشتنها و وابستگیهای افراطی با کوچکترین اختلافات و تفاوت نظر، باعث هیجانات منفی و ایجاد اختلاف میشوند 

با افزایش عقلانیت از وابستگیهایتان و عوارض منفی آن بکاهید 

کرشمه ی تو شرابی به عاشقان پیمود                               که عشق بی خبر افتاد و عقل بی علم شد 
2731
وااا چقد لجباز وقتی گفته بیا خونه مامانم برو دیگ چرا رفتی خونتون فوقش شب می اومدی خونتون

خب تنها برم اونجا چکار؟ 

هیچکی خونشون نبود ظهر ب جز خواهرشوهر مجردم. ک کوچیکه.

ارتباط با خانواده ها رو مدیریت کنن و زیاد نرو اونم نیاد  مخصوصا وعده غذایی یجوری پیش ببر که ب ...

چجوری احساساتم کنترل کنم

نصف دعوا هام باهاش بخاطر دوس داشتن زیاده

حالا ی چیز مثبت ک هست خداروشکر اینک اصلا بروز نمیدم بفهمه خیلی وابیتشم

مرد وقتی بفهمه که وابسته هستی اذیت می‌کنه یکم رو‌خودت کار کن دوسش داشته باش ولی نشون نده وابسته هستی

خخداروشکر تو این مورد موفقم 

نشون نمیدم خیلی. 

ولی خب دوسش دارم و اینو میدونه. 

اما دوس ندارم هی لجبازی کنم و خودمو اذیت کنم