2752
2734

تو جاده وایساد بنزین زد بعد میگه چیه

داری اون مردارو نگا میکنی

چیه چشم میچرخونی.... حالا منه بدبخت...

از همه جا بیخبر بقران اصلا همچین اخلاقی ندارم

میگه نه تو چشمت این ورو اون ور میچرخه

من که میدونم دردش چیه این هفته بهم

خوش گذشته میخاد از دماغم دربیاره

بعد میگه به چه حقی پسرعموت با زنو بچه هاش

امده خونه مادرت تو نبودی خیلیم بهم خوش گذشت

منم گفتم خوب یه خونه شهر خودم بگیر هرگوری

میخای خودتت برو... پول رهنم مال منه

خیلی آدمه پستیه

خدایا توروقران کمکم کن مستقل بشم بتونم

ازش جداشم

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
عجب امیدوارم مشکلت حل شه عزیزم

بقران من اصلا همچین اخلاقی ندارم بهم تهمت میزنه

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم
هیییی 💔💔۱۵ ساله یکیشو دارم تحمل میکنم 😔😔

خدا کمک کنه جدا شیم

بقران من اصلا همچین اخلاقی ندارم بهم تهمت میزنه

همیشه همینه ؟؟ 

یعنی شکاکه؟؟

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌
ببخشید قهر کرده بودین اومد دنبالت

نه رفته بودم سر بزنم خونه مادرم خودش منو برد

همیشه همینه ؟؟  یعنی شکاکه؟؟

نه تعجب کردم 

من نمیتونم جدا شم دوتا بچه دارم خانوادم دوران نامزدی گفتم اخلاقش اینطوری نزاشتن جدا بشم😔😔

خب چرا بچه اوردی اجی

نه تعجب کردم 

آخه شوخر من همین بود سه چهار سال اول الان ولی خیلی خوب شده

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا عشق من و محمد و با دادن یه فرزند صالح تکثیر کن 🥺🙏 ۵آذر بی بی چک مثبت شد ۲۵ آذر قلب و دیدم 😍 دوم اسفند جنسیت دختر مامان مشخص شد🤩💌