2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عنوان:🕊🕊(شماره کربلا و حرم امام رضا)دارم دلت گرفته بیا🕊🕊

سلام عزیزان من خوبید؟ شاید بعضی هاتون بگین از همینجا تو خونه میشه با ائمه صحبت کنیم بله درسته ولی بعضیا دوست دارن تو حال و هوای حرم باشن اینا و زیارت کنند عزیزان این شماره ها ۲۴ ساعته است وقتی زنگ میزنید یک چیزی پخش میشه و بعد به حرم وصل میشید و صدای زائران فقط ب گوش شما میرسه راحت زیارت کنین کسی صداتون نمیشنوه❤️😍😇🤲

خب خب خب

شماره کربلا 1640

شماره حرم امام رضا علیه السلام ۰۵۱۴۸۸۸۸

با تلفن همراه میشه زنگ زد📿💖

اول برای تعجیل فرج امام زمان عج دعا کنین چون ایشون همه دردها درمان میشه.😇🫶

اللهم عجل الولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها 💚🤲

التماس دعا دارم

2731
از وقتی چشم بازکردم بدبختی رو بدبختی دیگه الان هر حرکتی هرحرفی منو به مرز دیونگی میرسونه حس میکنم دی ...

ممکنه از اسمت هم باشه ((( اسم شخص و مادرش : مثلا : دسته ی حادثه ساز ، طبقه ی عالی 

دسته ی حادثه ساز ، طبقه ی معمولی 

دسته ی حادثه ساز ، طبقه ی متضرر )))

اسم‌شخص و پدرش ((( برای دانستن پاقدمِ نام : خوش قدم یا خنثی قدم یا بد قدم )))

برنامه ی نام فرزند بر اساس ابجد _ ارزیابی نام : از بازار نصبش کردم = قسمت دوم اون برنامه : ارتعاش و فرکانس نام = اسم شخص و والدین رو وارد میکنی تا ببینی اسم شخص در چه دسته ای هست بهترین اسم اسمیه که در دسته ی اشرافی باشه که بهترینش اشرافی عالی هست بدترین اسم اسمیه که در دسته ی حادثه ساز باشه که بدترینش حادثه ساز عالی هست 

من در کاربر آلتادین تاپیک : معتقدم رنج پایانی جز نیکبختی ندارد = از ص ۲ به بعد برای یه کاربری مفصل توضیح دادم ( خواستی بخون ) 

منم از بچگی خوشی ندیدم + از بزرگسالی هم اول زن عموم و دختر بزرگش بختمو بستن در ۲۷ سالگی برای اولین بار رفتم پیش یه دعانویس قرآنی حرفه ای و باطلش کزد از ۲۸ سالگی به بعد زنداداشم و مادرش بختمو بستن که تا الآن ادامه داشته و داره 

اسم من در دسته ی : دسته ی حادثه ساز ، طبقه ی متضرر ، خوش قدم ) 

در تعریف دسته ی حادثه ساز گفته که :  کسانی که اسمشون در دسته ی حادثه ساز " یا حادثه آفرین " قرار میگیرد ظرفی سست و ترک خورده دارند درست مثل اینکه کسی بخواهد از یک لیوان شکسته آب بخورد و طبیعتا این ظرف گنجایش کمتری دارد و صاحب این دسته گاهی متحمل خسارات جانی و مالی میشود ، یا یک بیماری را تا مدتهای زیادی با خود یدک میکشند یا اگر سالم باشند در جوانی جوانمرگ میشوند " اکثرا تصادف " ، به زندان افتادن ، بیماری ام اس یا بیماری مزمن ، خیانت ( بهشون خیانت میشه نه اینکه خودشون خیانت کنن ) ، قتل ( منطور مقتول هست نه قاتل ) ، تجاوز ( بهش تجاوز بشه ) ، نازایی ، اعتیاد ، و ... در این دسته بسیار بسیار بیشتر دیده میشود حتی گرفتار موجودات ماورایی مثل جن مزاحم و جن عاشق میشوند و در مرتبه ی شدیدتر به تسخیر جن در می آیند