2733
2734
عنوان

یادمه اکسم برام پول میزد

193 بازدید | 10 پست

یا میرفتیم بیرون یه چیز گرون میگرفت

دغدغه ی من تا دیت بعد این بود چی بخرم که از چیزایی که خریده بیشتر باشه و جبران بشه🤷🏻‍♀️اگه هزار تومن کمتر جبران میکردم عذان وجدان داشتم

الان دوستم باهام اومد کافه شماره پسر گرفت گفتم مینا تو مگه دوس پسر نداشتی؟ گفت اها اون که برای پول گرفتنه وگرنه دوستش ندارم

من دوستت دارم اینو چندبار بگم؟..من از همه ادما سرگیجه دارم فقط باتوعه که عوض میشه حالم:) فقط دسته توعه که پر میده بالم❤️‍🩹....

تو تایپ اخر منم زیاد ازین موردا گفتن🙄😑

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌نظر شخصی منه حمله نکنید هرکی یه نظری داره مجبور نیستید ک با نظرات من زندگی کنید😶‍🌫️😮‍💨متاسفانه تند مینوستم و حواسم به کلمات نیس 🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
همینا موفق ترن  تا ما

تا ابد حق

به نام کاربری دقت نمیکنم😑‌نظر شخصی منه حمله نکنید هرکی یه نظری داره مجبور نیستید ک با نظرات من زندگی کنید😶‍🌫️😮‍💨متاسفانه تند مینوستم و حواسم به کلمات نیس 🌱💖 آن شب که دلی بود به میخانه نشستیم آن توبه صد ساله به پیمانه شکستیم از آتش دوزخ نهراسیم که آن شب ما توبه شکستیم ولی دل نشکستیم🤍.{ارنی کسی بگوید که ترا ندیده باشد ، تو که با منی همیشه، چه " تری " چه " لن ترانی "💜} من خدا رو دیدم ، تو تمام لحظه های زندگیم خدا بود حتی موقعی که من ازش غافل بودم اون بغلم کرد🥺❤️🌱  بایه چشمک دوباره منو زنده کن ستاره ، نزار از نفس بیوفتم تویی تنها راه چاره🥲✨️
مگه همه مثل ماعن؟ تازه کات کردم طرف با رفیق دخترش میرفت کافه گرون بمن که میرسید پیاده روی منم کات کر ...

به منم خیانت شد 

واقعا چرا؟ اینکه بلد نبودم عین بعضی دخترا با هزار نفر بچرخم؟ یا بلد نبودم عین بعضی دخترا اویزون باشم و دنیال کمبودام تو جیب اون باشه 

من دوستت دارم اینو چندبار بگم؟..من از همه ادما سرگیجه دارم فقط باتوعه که عوض میشه حالم:) فقط دسته توعه که پر میده بالم❤️‍🩹....
به منم خیانت شد  واقعا چرا؟ اینکه بلد نبودم عین بعضی دخترا با هزار نفر بچرخم؟ یا بلد نبودم عین ...

من از سمت خانوادم محدودیت داشتم نمیتونستم زیاد بزم بیرون، بعد تازه میگه میخاستی بیای بیزوت که جات با بقیه پر نشه خوشحالم از اون ادم سم گذشتم🥲

دقیقا همینه هرچی دریده تر باشی عزیزتری

از درد سخن گفتن و از درد شنیدن با مردم بی درد ندانی کع چ حالیست:) 
من از سمت خانوادم محدودیت داشتم نمیتونستم زیاد بزم بیرون، بعد تازه میگه میخاستی بیای بیزوت که جات با ...

واقعا این پسرا ۹۹ درصدشون عوضین کسی که تو بدبختی پیششون بتشه سریع یادشون میره 

کافیه یه گذینه ی بهتر پیدا کنن میزنن زیر همه چی میرن

واقعا این پسرا ۹۹ درصدشون عوضین کسی که تو بدبختی پیششون بتشه سریع یادشون میره  کافیه یه گذینه ...

مشکل اینجاس اون گزینه بهتر نیست این تو کتم نمیره🥲

از درد سخن گفتن و از درد شنیدن با مردم بی درد ندانی کع چ حالیست:) 
مشکل اینجاس اون گزینه بهتر نیست این تو کتم نمیره🥲

اون فقط بهش میده همین