2752
2734

ای خدا هر چی میرم کافی نت توی سایت با گوشی خودم انگار نه انگار اخه این چه وضعشه😐

این کابری دست دو نفر میباشد✋ تاپیک با موضوع های متفاوت دیدین تعجب نکنید😂 گاهی کابری دست منه و گاهی دست دوستم🌒🌱

بذار شب دیر وقت برو

دوست پسر داشتن یا دوستِ پسر داشتن در هر صورت توهین به دختره حالا شما هی فکر کن باکلاسی👩🏾‍🦽!                       دیدین غلط املایی دارم بگین🗿☘️                                   هرکی بگه جدی میفرمایییینننن؟؟؟ از ما نیست🔫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقد تاپیک می‌زنید 

ببخشید شما اذیت میشین؟😑 

میتونی نیای توی تاپیک...

این کابری دست دو نفر میباشد✋ تاپیک با موضوع های متفاوت دیدین تعجب نکنید😂 گاهی کابری دست منه و گاهی دست دوستم🌒🌱
2731
بذار شب دیر وقت برو

گفتن ساعت شش باز میشه الان ساعت هشته کافی نتم تا نه بیشتر باز نیست فردام که جمعه هست

کافی نت رفتین میاد؟؟ یا ن

نه عزیزم همون کافی نتم سایت کار نمیکنه