2733
2734

پسری ک از حرفاش مشخصه که مبگه آشنا شیم اخلاق هم دستمون بیاد اگه به هم خوردیم اقدام برای ازدواج

ک نظر خودمم همین بود اما یه تاپیک زدم وخیلیا گفتن کارت اشتباهه باید خودش همون اول بیاد خواستگاری و....فوقش نامزد کنین

شرایط پسره رو هم گفتم تاپیک قبلیم

حالا یه مشکل ک هست اینه که من فرزند طلاقم این موضوع رو باید چه موقعی بهش بگم؟

مدت زمان دوستی روهم لطفا بگین

#مااینجا عضو نشدیم که همدیگرو شناسایی کنیم🙂۱۴۰۲/۱۲/۲۲ اولین عهد نمازخوندن من🌙لطفا درخواست دوستی ندین.. 🤍💛

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
به نظرم اول آشناییتون نگو یه کمی بگذره ببین اصلا شخصیتش چجوریه شاید خودت ازش خوشت نیومد

چقدر بگذره؟

واینکه چقدر وقت دوست بمونم بدون اطلاع خانواده؟

#مااینجا عضو نشدیم که همدیگرو شناسایی کنیم🙂۱۴۰۲/۱۲/۲۲ اولین عهد نمازخوندن من🌙لطفا درخواست دوستی ندین.. 🤍💛

پسرها خودشون هزار تا فکر و خیال دارن ....نمی خواد تا مرحله خواستگاری جدی بگی اگه اونقدر جنم و عرضه داشت و مرد بود که بیاد خواستگاری و قرارش رو گذاشت قبل خواستگاری بگو...وگ نه الان بگی هر موقع یه ناراحتی داشته باشی یا درخواست حمایت عاطفی بکنی دستاویز می کنه که بزن سرت ...که تو کمبود محبت داشتی و من به دادت رسیدم و ....

ببین دختر خوب خانواده برات سپر حمایتی ه ...اینجا هم ایران ه اروپا نیست...نهایت ۴ یا ۵ هفته...

من ۵ بار با همسرم با اطلاع خانواده رفتم بیرون ..پدرم اجازه نداد گفت باید بیاد در چارچوب خانواده 

چقدر بگذره؟ واینکه چقدر وقت دوست بمونم بدون اطلاع خانواده؟

بنظرم اگه با مادرت نزدیکی و رابطتون صمیمیه همون اول بگو راجبه خانوادتم یه ماه بگذره  بعد بهش بگو

خدایا شکرت 💚. من خوش شانس ترین دختر دنیام 🥰
پسرها خودشون هزار تا فکر و خیال دارن ....نمی خواد تا مرحله خواستگاری جدی بگی اگه اونقدر جنم و عرضه د ...

دقیفا

دوست خوبم ببخشید توی تاپیک قبلیم جواب پستتون رو ندادم

پیام ها خیلی زیاد بود فقط خوندم وسعی کردم استفاده بکنم

ببخشید ولی خانواده من ظرفیت ندارن بهشون بگم جوگیرن

مجبورم یه مدت دوست بمونم....

اکه بحث ازدواجو پیش نکشید بعد مثلا چندبار دیدن غیر مستقیم بهش خودم بگم؟

من سه ماه تابستون برمیگردم شهرمون واحتمالا خیلی کم ببینمش

نمیخوامم اکه ادم خوبیه از دستش بدم

متاسفاته من فرزتد طلاقم اما هیچ کس باورش نمیشه من تاالان هم از لحاط تحصیلی واخلاقی وحتی ظاهر هنیشه بهترین بودم اما این ک میگین روز قبل خوایتگاری نیاد بگه پنهان کاری واینا؟

فقط تردخدا بهم بگین چه مدت دوراز چشم خانواده باهاش دوست باشم‌

اگه بهشون بگم بدتر میشه

من با پدرم زندگی میکنم راستی...

ببین دختر خوب خانواده برات سپر حمایتی ه ...اینجا هم ایران ه اروپا نیست...نهایت ۴ یا ۵ هفته... من ۵ ...

خب کاش خانوادم اوکی بود...

من مامان ندارم بهش بگم

برای دفعه ششم اجازه نداد...

بازم همون پنج باررو دمشون گرم خیلی مردن

خدا حفظشون کنه پدرو همسرتون رو

بنظرم اگه با مادرت نزدیکی و رابطتون صمیمیه همون اول بگو راجبه خانوادتم یه ماه بگذره  بعد بهش بگ ...

ندارم مامان

دقیفا دوست خوبم ببخشید توی تاپیک قبلیم جواب پستتون رو ندادم پیام ها خیلی زیاد بود فقط خوندم وسعی ک ...

من نظرم ۴ یا ۵, هفته هست ...در این مدت اجازه نده جای خلوت و تاریک ببرت ت یا قرار بگذارند...سوار ماشین ش هم نشو که به اعضای بدن ت دست بزنه ...جای عمومی قرار بگذار...چیز نسبتا گرون سفارش بده ببین واکنش و رفتارش چیه ...در مراکز خرید قرار بگذار نگاهش به دخترها رو دقت کن ...

2706