2733
2734

من خودم چندبار عصر یا صبح تنها رفتم خونشون و خیلی پشیمون شدم 

بخاطر همین شب ها فقط با همسرم میریم خونشون 

چون مادر شوهرم مریضه آشپزی نمیکنه و اکثرا از بیرون غذا میگیرن اما وقتی همسرم میگه پاشو بریم خونشون من نمیخواهم باهاش مخالفت کنم و همیشه قبل شام میریم خونشون ،

به نظرتون چیکار کنم ؟زشت نیست؟

ب نظرم اگ میتونی هر از گاهی ک میری غذا بپز ببر واسش ثواب داره

البته اگ زن خوبیه و اذیتت نکرده

اگ زن خوبی نیس ک همون شب نشینی هم زیاده واسش🙄

فرشته ی من ۲۲ دی زمینی شد😍خوش اومدی نلینم🥰😍❤❤❤❤

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

بنظرم بعد شام برید بهتره .  چون ما خودمون مهمون سر زده میان خونمون یهو هنگ میکنیم نمیدونیم شام میمونه  یا نمیمونه .  بعد یه موقع میخوایمبریم جایی یا شام بریم بیرون . 

اگه باهاشون رو دروایسی ندارید و اونم اینطور نیستن همون قبل شامم خوبه

2731

سرزده قبل شام میرید؟

حسین جان❤️سلام من بر تو باد در تک تک روزهایی که جهان هست،ماه و خورشید هست،آسمان هست،...امااااا من نیستم🌸از امروز(۲/بهمن/۱۴۰۲)نگران از دست دادن کاربریم نیستم.😊😌همیشه سکوت نشانه‌ی تایید حرف طرف مقابل نیست.گاهی نشانه‌‌ی قطع امید از سطح شعور اوست...!👌خدای قشنگم؛خدای من♥️این روزها بیشتر حواست به من باشد!میگویند بزرگترین شکست از دست دادن ایمان است...حواست باشد که من شکست نخورم!من هنوزم تو را به نام قاضی الحاجات میخوانم؛حتی اگر همه‌ی التماس‌هایم را نادیده بگیری...هنوز هم تو را الرحمن الراحمین میدانم؛حتی اگر سخت بگیری...هنوز هم تو همان خدایی! اما من...نگذار که از دست بروم عزیز دلم😍من امیدم به توست...برای دلم امن یجیب بخوان!امن یجیب بخوان تا آرام شود این مضطرب...تا آرام گیرد این قلب نا آرام من...♥️سلام علی آل ابراهیم🖤جان فدای وطنم♥️خاک ایران کفنم♥️
ب نظرم اگ میتونی هر از گاهی ک میری غذا بپز ببر واسش ثواب داره البته اگ زن خوبیه و اذیتت نکرده اگ ز ...

باورت نمیشه قبلا غذا میپختم که ببیریم باهم بخوریم ولی پدر شوهرم نمیزاره میگه بیا اینجا بپز ولی من نمیتونم تو آشپز خونه ی مادر شوهرم آشپزی کنم وسایلش رو بلد نیستم بخاطر همین دیگه غذا رو نمیبیریم خونشون

زن خوبیه 

سرزده میرین شام هم میمونین اونم جایی که صاحب خونه  مریضه ؟خوب بدمیشه که 

حداقل یا بخرین ببرین یا بپزین ببرین  دوست من

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
واقعا  حس بدی راجب این موضوع داشتم

دیگ خونه پدر و مادرشوهر  ک با خونه خودت فرقی نداره ن بابا اصلا خجالت نکش

اصلا برای راحتی خودت غذاتو ببر حالا ک قبل شام میرین حالت ک معذبی این کارو بکن

جان منی❤️
سرزده قبل شام میرید؟

اوایل که می‌رفتیم خونشون زنگ میزدم پلی پدر شوهرم و همسرم دعوام کردن که مگه غریبه هستیم که زنگ میزنید اطلاع میدید 

اما با این حال سعی میکنم زنگ بزنم خبر بدم که ما میایم خونتون