2752
2734
عنوان

شوهرم از قصد دیرمیاد خونه حرصم بده

153 بازدید | 16 پست

میدونه بدم میاد بره بیرون دیربرگزده

از ۵ونیم رفته ارایشگاه تاالان ینی ارایشگاس؟

سرخود پامیشه میره اینور اونور خونه ی مادرشوهرم قشنگ میچرخه طولش میده ک منو حرص بده

بنظرتون منم الان پاشم برم خونه ی مامانمینا؟هوا گرفته اس دارم خفه میشم همچین دلم گرفته تنها موندم تو خونه 

نمیخامم زنگ بزنم بهش چون عاشق اینه منو محتاج خودش ببینه شروع کنه ب بی محلی کرذن

توام بگیر به یه ورت 

اصلا اهمیت نده بگو چپمم نیس اصلا نیا

اومدم انگار نه انگاااار به فکر خودت باش فقط بزار بسوزه

زندگی یعني داشتنِ تُــو براي یک عمر❤A                             ‏در دنیای امروز اگر تعداد آنها که به دنبال خوشبختی خودشان هستند، از تعداد آنها که به دنبال بدبختی دیگران هستند کمی بیشتر بود، در عرض چند سال بهشت را به کف می‌آوردیم!                       دوست عزیز اگه به هر دلیلی با نظرم مخالفی ریپلای نکن بمولا حوصله بحث کردن و قانع کردن ندارم نظر من فقط و فقط درباره استارتر هست تا زمانی که به عقایدم احترام بزاری ازم احترام میبینی❤️      

مشکل داره انگاری

بی محلی و سردی واسه جذب کردن بچه هاست، من دیگه مخم نمیکشه میزنم تو دهنت ؛)  وقتی باهات صمیمی نیستم راحت نباش، شوخی نکن، سوال هم نپرس>>> دوستان بنده با هیچکس حال نمی‌کنم،لطفا این موضوع رو خصومت شخصی برداشت نکنید، چون کاملا عمومیه؛  >>>   https://abzarek.ir/service-p/msg/1843935  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731
2706