2733
2734
عنوان

کسی رو اطرافتون دیدید

51 بازدید | 16 پست

که سال اول نتونه درس بخونه یعنی کم کاری کرده باشه وابسته به انجام یک سری کارای مسخره شده باشه ولی سال بعد بتونه؟

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....
دیدم 

میدونی بخاطر چی سال اول نتونست؟اخر چی شد چی قبول شد یکم راجبش بگو

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من ادم میشناسم کلا درس نمیخوند .‌ بعدش خوند و موفق شد 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
2731
من ادم میشناسم کلا درس نمیخوند .‌ بعدش خوند و موفق شد 

براچی نمیخوند دم پشتکارش گرم

میدونی بخاطر چی سال اول نتونست؟اخر چی شد چی قبول شد یکم راجبش بگو

داداش خودم و میگم... سال اول حالا سر فوت یکی از فامیلای نزدیکمون خیلی اوکی نبود حالش یعنی کم خوند ولی خب خوند، خیلی وقتا گوش نمی‌داد به برنامه مشاوراش و.. قبولم شد ولی خودش راضی نبود می‌گفت خوب نیست رتبه ام

سال بعدشم نشست خوند ولی خب خیلی مدت کمی خوند، سه چهار ماه، سه رقمی آورد... ۳۰۰ ۳۵۰ اینا

'هَستیم زِ آشوبِ جَهان فارِغِ مُطلَق :) 
براچی نمیخوند دم پشتکارش گرم

به درس ارزش نمیداد .  میگفت درس به چه درد میخوره ؟ 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 
داداش خودم و میگم... سال اول حالا سر فوت یکی از فامیلای نزدیکمون خیلی اوکی نبود حالش یعنی کم خوند ول ...

آها دمشون گرم ولی خوب منظورم این بود سال اول درس نمیخونده باشن آخه شنیدم میگن طرفی که سال اول نمی‌خونه سال بعیدم نمی‌خونه پس پشت نمونه عمرشو الکی هدر بده با اونی دانش آموز خوبیم ولی یک عادتهای زشتی دارم که مانع درس خوندم میشه

به درس ارزش نمیداد .  میگفت درس به چه درد میخوره ؟

اهااا🙏ممنونم

آها دمشون گرم ولی خوب منظورم این بود سال اول درس نمیخونده باشن آخه شنیدم میگن طرفی که سال اول نمی‌خو ...

نه خب داداش من سال اول و حدودا دو سه ساعت میخوند... واقعا کم کاری بود برای کنکور

ولی منم دوران راهنمایی بچه تنبل کلاس بودم، تا رفتم دبیرستان یه جوری خرخون شدم که کلا بالا تا پایین بیستم... ربطی نداره

'هَستیم زِ آشوبِ جَهان فارِغِ مُطلَق :) 
نه خب داداش من سال اول و حدودا دو سه ساعت میخوند... واقعا کم کاری بود برای کنکور ولی منم دوران راهن ...

آها ممنون موفق باشید 

اهااا🙏ممنونم

هنوز مورد میشناسم میگفت من نمیخوام درس بخونم علاقه ندارم پایه ۱۱ یا ۱۲  بود . به کمک مادرش و مشاور و روانشناس الان دانشجوی پزشکیه .

واقعا میبینمش حسرت میخورم 😄    نمیخواست کلا پزشک بشه  میخواست ازدواج کنه و اللی تللی . اما مادرش و مشاور و پشتیبان و روانشناس کاری کرد  که موفق شد 

هنوز مورد میشناسم میگفت من نمیخوام درس بخونم علاقه ندارم پایه ۱۱ یا ۱۲  بود . به کمک مادرش و مش ...

من این راه هارو رفتم ولی تا دانش آموز خودش نخواد نمیشه یعنی اون طرف که شما میگید خودش خواسته قطعا که بعد با کمک اونا نوشته قبول بشه

من این راه هارو رفتم ولی تا دانش آموز خودش نخواد نمیشه یعنی اون طرف که شما میگید خودش خواسته قطعا که ...

چطوری خواسته هم مهمه 

چندین بار بردنش پیش مشاور و روانشناسهای حاذق 

کلی باهاش حرف زدن روشنش کردن آگاهش کردن .

و فهمید که راهی که داره میره اشتباهه .  برگشت درس خوند 

همینطور با حرف پدرو مادر که  نمیتونست اراده کنه . 

چطوری خواسته هم مهمه  چندین بار بردنش پیش مشاور و روانشناسهای حاذق  کلی باهاش حرف ...

اره مهمه