2733
2734

وقتی که با پسرها میگم که تنها زندگی می کنم و خونه مجردی دارن باهام خیلی خوب میشن و پیشنهاد ازدواج میدن و ...

ولی وقتی میگم با خانواده زندگی می کنم فرار می کنن .

تازه متوجه شدم که علتش اینه ! من خودمم دوس دارم با کسی باشم ک خونه مجردی داره و مستقله ولی نمیدونم واقعا پسرا چرا براشون ملاک شده ، طبیعیه یا منفی فک کنم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

طبیعی هست 

خونه مستقل برای خیلی ها یعنی رابطه آزاد 

چون چیزی که حفظشون کرده نداشتن جا هست نه تربیت

وقتی یه غم یه مشکل پیش میاد میشینم فکر میکنم خب الان این مسئله چقدر مهمه؟ فردا هم همین اندازه مهمه؟ سال دیگه چی؟ بعد مقیاسم رو بزرگ تر میکنم : غم من در قیاس با غم سایر مخلوقات در پهنه جغرافیایی چقدر مهمه؟ مشکل من در برابر مشکلات تاریخ خلقت چقدر بزرگه؟ و اینجوری میفهمم خوشبختم 

فکر منفی کن

چه ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم/مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم/ طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری/غلط میگفت خود را کشتم و درمان خود کردم                            I wana take you somewhere so know I care/But it's so cold and I don't know where / I brought you daffodils in a pretty string/ but they won't flower like they did last spring:)                                                                          همه عمر برندارم سر از این خمار مستی/ که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی 

یامنفی فک کن 

کمتر پسری هست ک با دختری ک تنها زندگی میکنه بخواد ازدواج کنه

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  

پسری که غرور نداشته باشه پسر نیست سیب زمینی 

همه چی انگار برعکس شده. قبلا پسرارو دار هم میزدی همچین اخلاقی نداشتن

وقتی مقصری و معذرت خواهی نمی کنی اسمش غرور نیست بی شعوریه ... هرگز از حرف هایی که مردم درباره تو می گویند ناراحت نشو....هیچ گاه کوچکترین توجهی به آن نشان نده ..همیشه فقط به یک چیز فکر کن : داور خداست. آیا من در برابر او رو سفیدم؟ بگذار این معیار قضاوت زندگی تو باشد، تابیراهه نروی...تو باید روی پای خودت بایستی و تنها ملاحظه ات این باشدکه: هر کاری انجام می دهم باید مطابق شعور خودم باشد. تصمیم گیرنده باید آگاهی و شعور خودم باشد.آن گاه خدا داور تو خواهد بود.شده در زندگی با جون دل از زندگی خود برای افرد بی لیاقتی مایه گذاشتیم که جنبه لیاقت نداشتن رو به ما ثابت کردن یکی از ویژگی های آدمای بی شخصیت اینه که همیشه حق به جانب هستن و همیشه میگن که حق با منه.اینجورآدمایی واقعا بی شخصیت هستن وگرنه کسی که دارای شخصیت هست گاهی هم میپذیره که ممکنه اون هم اشتباه کنه و اشتباهات همیشه از جانب بقیه نیست . لیاقت که نباشد همین میشود که میبینی.....