2752
2734

بچها چهار ساله عقدیم  تو این سالا چند باری بهش گفتم گفته نه یا ندارم یا فلان اینبار بهش پیام دادم 7م نیاز دارم برای اموزش یه دوره اینا نمیدونم واکنشش چیه 😬😬😬😬💔💔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

واکنش

عشقم تو ک میدونی ندارم اخه مگ من چقد درمیارم 

حالمگه چه دوره ایه ک ۷ م نیازه بدی؟

حالانمیشه یادنگیری فعلا اوضاع خوب نیست؟

بابات نداره بهت بده ؟

اقساطی نمیشه؟

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
فکر کردم رابطه جنسیو میگی😂😂

دقیقا من فک کردم داره واسه هفتم ماه بعد قرار تنظیم میکنه🤣🤣🤣🤣

خب بچها منم به ارزوم رسیدم بلخره بیبیم مثبت و باردارشدم(مامان دوتا فرشته کوچولو)ولی خب تو هفته های پایین قبل از شنیدن صدای قلبشون خدا اونارو ازم گرفت🙂ولی ناامید نمیشم اونا بااومدنشو امید زندگی رو ب قلب من اوردن من بازم تلاشمو میکنم شمام برام دعا کنید 🙏♥️♥️🙂
تورخدا نگو نه میگه  دیکه طاقت ندارم بی پولم مریضم نیاز دارم

۴ سال تو عقدش موندی؟ خانواده من بودن میگفتن هر موقع پولش جور شد ببره تو تو خونت بیاد جلو اجازه عقد نمیدادن ،،، ازش بگیر مجبورش کن بگو دیگه شوهرمی ۴ ساله معطلت شدم

تو دوران عقد واقعا هزینه ها با کیه؟؟؟😭

ی عده میگن پدر و مادر 

من از ساعتی ک عقد کردم همسرم همه چی میخرید حتی نوار بهداشتی بدون اینکه بعش بگم

خیلی دیر متوجه میشویم ک دوستان زیادی نداریمـــ ـفقط ادمای زیادی رو می شناسیمـــ...                         🥀🥀🥀🥀💔💔                                                   پرنده ای کهــ  رفت بگذارد برود....💔                                  هوای سرد بهانهــ است    ....                                  هوای دیگــری بهــ سر دارد🥀💔