2733
2734

هرکی رو میبینم به عشقش رسیده پر از حسرت میشم من چیز زیادی نخاستم یه زندگی معمولی معمولی کنار کسی ک دوسش داشتم ولی تنهام گذاشت 🥲

تو نمیدونی شاید واقعا باهاش خوشبخت نمیشدی

چه ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم/مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم/ طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری/غلط میگفت خود را کشتم و درمان خود کردم                            I wana take you somewhere so know I care/But it's so cold and I don't know where / I brought you daffodils in a pretty string/ but they won't flower like they did last spring:)                                                                          همه عمر برندارم سر از این خمار مستی/ که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

گاها از این فکرا زیاد میکنیم ولی مطمئن باش 

صلاح همین بوده

گلایه میکنیم سر همه چی من خودمم اینطوریم ولی تهش میبینم باید اینطوری میشد

خون میچکد از دیده در این کنج صبوری / این صبر که من میکنم افشردن جان است⛓️

واسه رسیدن بهش تلاش کن

انواع دعا ذکرهارو بخون

بشو اون ادمی که دوست داره اخلاقای بدتو ترک کن

ظاهرت تیپت همه چیتو تغییربده

راه های دلبریو انجام بده کارایی که دوست داره روانجام بده

کتابایی ک باغث میشن ب چشم ی مرد بیایو بخون

پادکست واسه رابطه ها روبگوش

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان

و هزااااران بار شکر میکنم که به عشقم رسیدم...واسه همین همیشه خدارو تو یاد دارم و کارای خوب میکنم

صبر آدمارو امتحان نکنید *خط کش تا حدی خم میشه ◆♥︎ یهو میشکنه😟

به نظرم خدا دوستت داره چون طرفت اگر لیاقت داشت و اهل زندگی بود الان مال هم بودید 

پس بگذر و به آینده ی زیبای پیش روت فکر کن

دنیا پر از سوپرایزه 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         
هی هی هییی خدااااا  کاش مارو هم میدید اگه قرار بود مال هم نباشیم چرا سر راه هم قرار گرفتیم اصل ...

چون ما بدبختیم چون خدا مارو دوس نداده چون اومدیم فقط حسرت بخوریم و خوشبختی بقیه رو ببینیم و بمیریم