2733
2734
عنوان

میشه برام دعا کنین

24 بازدید | 7 پست

خیلی حال روحیم بده 

دعا کنین به ارزوم برسم 

لایک کنین براتون صلوات بفرستم

کنترل زبان و آزار نرساندن به دیگران یکی از مهم ترین نشانه های بلوغ عقلی، روانی، و رشد شخصیت در انسان است
صلوات فرستادم توام منو دعا میکنی؟منم خیلی حالم بده😔

منم برات صلوات فرستادم

امیدوارم به زودی حالت خوب بشه به هر چی میخوای برسی

من اصلا خواب و خوراک ندارم فقط حسرت و بدحالی و...  جاییم غیر اینجا نداشتم بیام

کنترل زبان و آزار نرساندن به دیگران یکی از مهم ترین نشانه های بلوغ عقلی، روانی، و رشد شخصیت در انسان است
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم برات صلوات فرستادم امیدوارم به زودی حالت خوب بشه به هر چی میخوای برسی من اصلا خواب و خوراک ندا ...

فدات شم میفهممت .منم صدبار تصمیم خودکشی گرفتم و حال بدی و عذاب

۳ ماهه لبخند نزدم حتی...

برام دعا کنید😔❤️لایکم کنید خوشحال شم اگر دعا کردید💓🌱💚
2731
فدات شم میفهممت .منم صدبار تصمیم خودکشی گرفتم و حال بدی و عذاب ۳ ماهه لبخند نزدم حتی...

چی بگم والا😔

اگه خودکشی گناه نبود منم خیلی وقت پیش رفته بودم هر شب و روز دارم گریه میکنم

ولی اصلا به خودکشی فکر کنم گلم عذاب اون دنیا خیلی بدتره سعی کن هر چی بهت ارامش میده رو انجام بدی چاره ای هم غیر این نیست

انشاالله یه روز اینقدر حالمون خوب بشه که این روزامون یادمونم نیاد

چی بگم والا😔 اگه خودکشی گناه نبود منم خیلی وقت پیش رفته بودم هر شب و روز دارم گریه میکنم ولی ا ...

هیچی دیگه حالمو خوب نمیکنه....😔

هیچی دیگه حالمو خوب نمیکنه....😔

نماز تهجد امتحان کردی؟ 

من بعد تهجد و استغفار میشینم از همه اتفاقایی که افتاد با خدا حرف میزنم و ارزوهام و میگم و.... 

ببین درسته شاید زندگیم صد در صد روبه راه نشد ولی خیلی از مشکلاتم حل شد ارامش عجیبی هم داره  

نماز تهجد امتحان کردی؟  من بعد تهجد و استغفار میشینم از همه اتفاقایی که افتاد با خدا حرف میزنم ...

نه امتحان میکنم مرسی که گفتی🩷