2733
2734

الان نگین آسیب میزنه به کبد ، میدونم اینشو

فقط اگه قرص خوب سراغ دارید که مشخصاً اثر کنه معرفی کنید

یا دیدید کسی واقعا نتیجه گرفته باشه ازش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چند کیلو کم کردید ؟ تو چندماه بوده ؟ وزنتون برگشته؟

اون موقع دوماه مرتب خوردم واقعیتش خودمو وزن نکردم نزدیک عقدم بود فقط میخاستم یکم جمع و جور بشم دو سایز کم کردم وزن نکردم بدونم چند کیلو کم شد، بعدش تا مدتی وزنم ثابت بود و بعدم ک درگیر حرص و جوش ژندگی شدم لاغرترم شدم برنگش وزنم

اون موقع دوماه مرتب خوردم واقعیتش خودمو وزن نکردم نزدیک عقدم بود فقط میخاستم یکم جمع و جور بشم دو سا ...

من از دیجیکالا دیدم ۱۲۰ زده قیمتش 

به نظرتون فیک نیست ؟ شما چند خریده بودید اون موقع ؟ 

افتادگی صورت و بازو و پوست نداشتید ؟

اسم قرصش رو نمیدونید ؟  وزنش برگشت بعد قطع مصرف؟

نه برنگشت. قرصشو از خارج براش فرستادن. اگه بخوای باید سفارش بدی برات ارسال کنن.

یه پسر خوب ☺️. آدما درست وقتی ترکت می‌کنن که می‌دونن بودنشون برات مهم شده ...
من از دیجیکالا دیدم ۱۲۰ زده قیمتش  به نظرتون فیک نیست ؟ شما چند خریده بودید اون موقع ؟  ...

ن هیچکدوم اینا رو نداشتم البته بگما من کلا چار پنج کیلو اضافه وزن داشتم ینی اونقدیییی چاق و لاغر نشدم ک به شل شدن بدن و پوست برسع، فقط شکم پهلوهامو جمع و جور کرده بود، اون زمان یادمه ورقی ده هزار تومن میخریدم ورقای ده تایی مث قرص استامینفون بود رنگ قرصشم گیاهی قهوه ای

میشه بگید اسمش چی بود

نمی‌دونم . من فقط می‌دونم از خارج فرستادن چون قرصای اینجا اکثرا تقلبیه و عوارض داره. 

یه پسر خوب ☺️. آدما درست وقتی ترکت می‌کنن که می‌دونن بودنشون برات مهم شده ...