2752
2734

۴۰ روز قرار شد بخونم روزی دوبار

حین گوش دادن از سر درد و فک درد مردم

بعدش تو خونمون دعوای شدید شدو..

بعدشم شاید باور نکنید اما تو تایمایی که خوندم دقیقا رعد و برق میزدو بارون میگرفت دقیق همون مدت اگر همون مدت نبود شک نمیکردم 

دوستان قضیه از چه قراره؟

این کاربری دست ۳ نفر بوده کاربر اول کنکور داشت و اکانتش رو داد به کلثوم توی یه گروه ایتا وکلثوم جانم هم چون کنکور داشت سایت رو گذاشت کنار و این کاربری به من رسید من 🧡دختری از تبار کورد 🧡 محجبه هستم با افتخار🖤یا  محمدرسول لله🖤یا امیرالمومنین🖤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اجنه دارن اذیت میکنن تا تو بقره خوندنو متوقف کنی ولی تا روز آخر باید پیش بری تا نابود شن.

در این جهان بی کران آنچه از آن من است پیش رویم قرار خواهد گرفت و آنچه از آن من نیست هرگز با من نخواهد ماند.

این چیزا پیش میاد که پشیمون شی از خوندن و ادامه دادنش

ولی باید ثابت قدم باشی تکمیلش کنی تا روی خوش زندگی رو ببینی

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊

عزیزم رعد و برق و بارون که ارامش بخشن 

بی خودی تلقین نکن 

خدای مهربون هیچ وقت خواسته های بنده هاشو رد نمیکنه یا میگه: باشه یامیگه: الان نه یکم صبر کن یا میگه: چیز بهتری برات درنظر گرفتم از این صرف نظرکن:)