2752
2734
عنوان

حالم خیلی بده💔

682 بازدید | 65 پست

نمیخاستم دیگه تاپیک بزنم چون حتی دوستامم حرفمو باور نکردن💔

ولی نمیدونم با کی حرف بزنم کسیو ندارم که بهش زنگ بزنم و حتی اگه داشتمم نمیتونستم💔

اینجا با دوستام حرف میزنم ولی الانم بیشترشون نیستن

خیلی دلم گرفته💔💔💔

همش دارم فک میکنم یه راهی پیدا کنم که حتما بمیرم مثه دفعه های قبل نشه که زنده بمونم🥲💔

قلبم درد میکنه💔

خیلی خستم خیلی💔💔💔💔

کاش بمیرم

هر لحظه گریه میکنم ولی آروم نمیشم

با هیچی آروم نمیشم💔

❌کاربر هیییی_زندگی من نیستم❌                                               با تیغ گیتار میزنم رویه رگام :)🖤🥀
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

منم هیلی حالم بده💔😔

آقایون درخواست ندین🤫تو با قلب ویرانه من چه کردی؟💔 نابودم کردی دیگه هیچی خوشحالم نمیکنه تو ب بچت هم خیانت کردی چون یه مادر شاد و خوشحال و با روحیه رو ازش گرفتی و یه مادر افسرده با حال بد بهش دادی....ازت نمیگذرم از همه زنای متاهلی که میدونستن زن داره ولی  بازم باهاش بودن و خام حرفای قشنگش شدن ...توروخدا برای حال دل خرابم دعا کنید😔
چیشده عزیزم میفهمم چی میگی منم تنهام یک ماه برداشتن بخاطر ج ن گ تلیقم کردن ... انقدر تنهاتر شدم

تو تاپیکای قبلم هس یکی از دلیلام💔

هعی 💔💔💔

❌کاربر هیییی_زندگی من نیستم❌                                               با تیغ گیتار میزنم رویه رگام :)🖤🥀
چرا عزیز دلم‌چی شده 

یکی از مشکلام ازدواجم با پسر عموم به احبار که زن هم داره فقط بخاطر اینکه زنش بچه دار نمیشه💔💔💔

یکی از مشکلام ازدواجم با پسر عموم به احبار که زن هم داره فقط بخاطر اینکه زنش بچه دار نمیشه💔💔💔

ای وای 

چه بد خانوادت چرا راضی شدن 

طفلکی تو و اون زن بیچاره چقدر در عذابین جفتتون