2733
2734
عنوان

تاحالا ازین کفشا داشتین؟ کممممکککک

| مشاهده متن کامل بحث + 1168 بازدید | 45 پست
در حد دریا بخوای بپوشی خوبه  اینا معمولا سایزشون یکم بزرگه. اما اگه باز خواستی بخری برای دریا ا ...

چه جالب ممنون از نظرت، اره شری بعد ازین کراکسای جلو باز میخرم اونا هم قشنگن😍 خیلی صدا میده تو پا؟ فک‌کنم عرقم بکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
مرسی جواب دادی عزیزدلم منم کتونی 39 میپوشم همونو سفارش دادم حالا انگاری اینو باید 38 میگرفتم، ی سریا ...

میتونی کش پهن مشکی که نشون نمیده یا بند دستبند که مشکی هست بهش بزنی که رو پات بیفته در هم نیاد

دل چو بستم به خدا حسبی الله و کفی   خدایا به همه اقدامی ها و چشم انتظارها ،فرزندانی سالم و صالح و اهل عطا کن که نور چشمشون هم توی این دنیا و هم اون دنیا باشن   
خیلی بدین🤣🤣🤣خیلی دوسش دارم توروخدا از چشمم نندازینش بعد روم نمیشه بپوشم ۲۵۰ پول دادم بابتش

قصد ناراحت کردنتونو نداشتم عزیزم من با دیدنش یاد اونا افتادم به هرحال اگه ناراحت شدین عذر میخوام

چه جالب ممنون از نظرت، اره شری بعد ازین کراکسای جلو باز میخرم اونا هم قشنگن😍 خیلی صدا میده تو پا؟ ف ...

اره دقیقا منظورم همون کراکس جلو باز هست . اگه بخوای بری دریا و کنار ساحل کراکس واقعا عالیه و راحت .  و هم میتونی راه بری باهاش هم بدویی اذیت نمیکنه 

اما اگه کنار رودخونه میخوای بری یا جایی که سنگ های ریز داره  و یا شنا کنی همین که گرفتی بهترینه چون  بستس و سنگ پاهاتو زخم نمیکنه . عرق که من هر کفشی بپوشم کلا پاهام عرق میکنه بستگی به خودت داره اگه آدم عرقی هستی اره . صدا هم که وقتی آب رفت توش صدا میده باید پاتو یکم بلند کنی تا از  سوراخاش اب بریزه بیرون