2752
2734
عنوان

ازدواج با اقایی که یه بچه داره

246 بازدید | 18 پست

دخترخالم اینجا میومد بعضیا هم میشناسنش

خلاصه بگم که صبح زنگ زد عصبی از دست خالم گفتم چیه و اینا گفت همون خواستگارم که زن داشته باز پا پیش گذاشتن مامانمم گفته تا ما شهرستانیم باهم حرف بزنید حالا پسره پیام داده من بچم کوچیکه خودمم تنهام تو بیا که زندگی کنیم

دخترخالمم اصلا حال جسمانیش خوب نیست میگه من نیاز به مراقبت دارم چطور مراقب یکی دیگه باشم از طرفی میگه بچه اقا گناه داره اگه نامادری بدی گیرش بیاد چی 

من خیلی نگرانشم موندم چیکار کنم براش

اونایی که دیدن بیان بگن

سلام من همون کاربر اصلیم یه چندوقت دست دخترخالم بود باز خودم برگشتم اما کمرنگتر امیدوارم خوب باشید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلی حال جسمیش بده ؟

ببین الان با کاردرمانی یه ذره راه افتاده با کمک عصا

سلام من همون کاربر اصلیم یه چندوقت دست دخترخالم بود باز خودم برگشتم اما کمرنگتر امیدوارم خوب باشید
2731

زندگی با دلسوزی نمیشه ...اول خود دختره تو اولویته وقتی خودش نیاز داره کسی مراقبش باشه هیچ وقتم نمیتونه برای اون بچه نامادری خوبی باشه....بهتره اول به فکر خودش باشه خدای اون بچه هم بزرگه

ببین اگ با بجه کنار میاد ا دواج نمیاد ن

یکبار بچه رو دیدی خیلی تونستن ارتباط بگیرن اما من میترسم خدایی نکرده باز ضربه بخوره

اگر دختر خالت توان نگهداری اون بچه و زندگی رو داره قبول کنه در غیر اینصورت یه جواب رد بده و اون اقا هم تکلیفشو بدونه. بزرگ کردن بچه همسر سخته و دل بزرگ میخواد

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
خوب دخترخالت با این حالش نامادری بدتری میشه ک

خودش هم میگه درست نمیتونم مراقبت کنم

اگر دختر خالت توان نگهداری اون بچه و زندگی رو داره قبول کنه در غیر اینصورت یه جواب رد بده و اون اقا ...

به نظرم بخاطر ترحمه

من مادرم با اینکه مشکل جسمانی نداشت و تازه از پدرمم سرتر بود، باهاش ازدواج کرد 

یعنی این برادر پدر مارو در آورده 

این بچه پس فردا بزرگ بشه میشه بلای جونش 

نباید ایندشو بخاطر دلسوزی تباه کنه 

واقعا واقعا واقعا کار اشتباهیه. زندگی کردن تو خونه پدر خیلی بهتر از زندگی کردن با مردیه که بچه داره