2752
2734

سایزم نسبتا کوچیکه و هراز گاهی همسرم به شوخی هم که میگه ناراحت میشم بهش چندبار گفتم توضیح دادم اندام هرکسی یه جوره یکی پایین تنه اش بزرگه یکی بالا و...میخوای ناراضی ای برم عمل کنم میگه نه شوخی میکنم خوبی بهش میگم نکن ناراحت میشم تا چندماه ذهنم خرابه

عملش سخته؟؟؟

تعداد رای : 17
نظرسنجی
بله
7
41%
خیر
6
35%
خودم راضی ام اما همسرم نه
2
11%
سایز بزرگ دوست ندارم
2
11%
از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر...یادگاری که در این گنبد دوار بماند❤👌🏻
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
حدودا ۱۰ کیلو وزن اضافه کردم اما زیاد تغییر نکرد

مال منم کوچیکه شوهرم زیاد مسخره میکنه که مال مردا از تو بزرگتره و.... ولی چکار میشه کرد، عملم طبیعی نمیشه که درد داره

مال منم کوچیکه شوهرم زیاد مسخره میکنه که مال مردا از تو بزرگتره و.... ولی چکار میشه کرد، عملم طبیعی ...

پروتز بزار

هرچ تبر زدی مرا.زخم نشد.جوانه شد.ی دختر سختی کشیده ک از دل بیماری و‌مشکلات بیرون اومده..ودر حال‌جنگیدنه..چیزی‌ک‌تورو نمیکشه.قویت میکنه.ناامید نباش.و‌پایین سن ۲۰ اصلا دوست نشو ک‌همش ضربه میخوری.

من ۸۵.میخام‌کوچیک‌کنم باعمل.راحت شم

هرچ تبر زدی مرا.زخم نشد.جوانه شد.ی دختر سختی کشیده ک از دل بیماری و‌مشکلات بیرون اومده..ودر حال‌جنگیدنه..چیزی‌ک‌تورو نمیکشه.قویت میکنه.ناامید نباش.و‌پایین سن ۲۰ اصلا دوست نشو ک‌همش ضربه میخوری.
مال منم کوچیکه شوهرم زیاد مسخره میکنه که مال مردا از تو بزرگتره و.... ولی چکار میشه کرد، عملم طبیعی ...

خیلی بده خب ادم ناراحت میشه حتی وقتی به شوخی باشه

پروتز همون عمله دیگه

اره مگع چیه.همه میزارن خیلی خوش فرم‌و قشنگ میشه

بعدا باردار بشی مثلا نمیشه دیگه شیر داد به بچه یا مانع شیر اومدن نمیشه؟ شیر جمع بشه داخل سینه چطوری تخلیه کنی