2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
یعنی نمیپرستیدن  مثل آتش مقدس بوده براشون درسته؟

خود گاو هم ارزشمند بود اما مقدس نبود به گونه ای که مثل هندی ها بپرستنش 

آتش هم ارزشمند بود اما به صورتی نبود که آتش پرست باشن 

یه واسطه ای بود براشون بین اهورامزدا و خودشون 

با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
داستان خاصی داره؟

اره عزیزم داره اما من دقیق نمیدونم چیه 

اسطوره و الهه و ... زیاد داشتن 

گاو هَدَیوُش رو سرچ کن از منابع مختلف چیزای زیادی میاد 

یه گاوی بود پوستش از جنس برنج ، یال داشت که آتش بود و به مردم کمک میکرد از دریا بگذرن 

توی آسمان هم زندگی میکرد

در زمان قدیم زمین رو با گاو شخم می زدن . که به این گاوها  ورزو  می گفتند . این مهمترین عامل بوده

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 
خود گاو هم ارزشمند بود اما مقدس نبود به گونه ای که مثل هندی ها بپرستنش  آتش هم ارزشمند بود اما ...

آتش پرست بودن اما  توی این دوره می خوان بگن عقب مدنده نبودن و کلا قضیه رو  وارونه جلوه می دن

کاربر   آقا آقا آقا آقا آقا.   اللهم عجل الولیک الفرج  القدس و لنا                                                              فقط به خاطر سریع تر متوجه شدن کاربری که توی تاپیک اش نظر می دم چند بار نوشتم آقا . شاید دوست نداشته باشه یه مرد توی تاپیک اش نظر بده .    هر کسی رو لایک می کنم فقط برای تایید حرف اش هست و اگرنه هیچ منظور دیگه ی ندارم . سوء تفاهم نشه. توجه: من مثل عکس پروفایلم نیستم همه از نظر زیبای ظاهری و هم باطنی واقعیته نه تواضع . 
آتش پرست بودن اما  توی این دوره می خوان بگن عقب مدنده نبودن و کلا قضیه رو  وارونه جلوه می ...

نه آتش پرست نبودن فقط آتش گاه داشتن و معتقد بودن اونجا به خدا نزدیک ترن 

آتش پرستی کاملا متفاوته با این عقیده 

چیزیه که شواهد تاریخی میگه 

من از دین زرتشت امروزی صحبت نمیکنم 

چون تحریف شده اما حداقل در قدیم آتش نمیپرستیدن

نه آتش پرست نبودن فقط آتش گاه داشتن و معتقد بودن اونجا به خدا نزدیک ترن  آتش پرستی کاملا متفاو ...

هیچ دلیلی وجود نداره که آتش گاه درست کنند و توی کل ایام سال اونو روشن نگه دارن و براش نگهبان و کارگر و .... بزارن . هر هیچ دلیل منطقی دیگه ی وجود نداره .