2752
2734

آقا من یه همسر خیالی دارم که سالهاست کنارمه😌قراره بعد اینکه درسامو تموم کردم و به موقعیت اجتماعی خوبی رسیدم مزدوج شیم😁تازه خیلیم دوستم داره و عاشقمهه و منو با هیچکس تو زندگیش عوض نمیکنه همیشه تو پیشرفتام منو تشویقم میکنه(چش حسود کور شه الهی🤣)

از ویژگی و ظاهرشم بگم کههههه 

خب من زیاد دختر پرتوقعی نیستم پول نداشته باشه ماشین و خونه ی انچنانم نداشته باشه عیبی نداره همین که دوستم داشته باشه و بهم احترام بزاره و قدرمو بدونه برام یه دنیا می ارزه بقیشو خدا خودش درست میکنه:)منم قراره تو خرج زندگی بهش کمک کنم پس زیاد مهم نیست 

شوهر خیالی من یه پسر سر به زیر و مذهبیه(با اینکه خودم زیاد مذهبی نیستم ولی عاشق پسرای مذهبی با حیام:)))))البته نه از اون افراطی ها از اونا که خیلی خوبن😅

چشم و ابرو مشکی قد رشید و رعناااا😌با حیا و چشم پاک و مهربون اینکه کتاب خون باشه هم خیلی مهمه چون من عاشق کتابم گاهی هم برام شعر میگه قربونش برم🤣🤣🤣

حوصله خودمم ندارم دیگه همسر خیالی 

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ای جان

من یک عدد خسته خوابالو و شدیدا خوش ذوق هستم که به ظاهر بقیه یه آدم جدی،مودی و غرغروعم‌. کودک درونم به شدت فعاله و خیلی با بچه ها بازی میکنم. عاشق غذاهای گوشتی ام🗿🗿🗿 و خلاصه تو دل برو دیگه. و من شر حاسد اذا حسد🧿🤣
2731

همسر خیالیم الان داره شام جوجه درست میکنه برامون منم نشستم میخوام فوتبال ببینم یکم دیگه🥺😂

🌳🌻«إِلَهِی کَیْفَ أَدْعُوکَ وَ أَنَا أَنَا وَ کَیْفَ أَقْطَعُ رَجَائِی مِنْکَ وَ أَنْتَ أَنْتَ إِلَهِی إِذَا لَمْ أَسْأَلْکَ فَتُعْطِیَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَسْأَلُهُ فَیُعْطِینِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَدْعُکَ [أَدْعُوکَ]فَتَسْتَجِیبَ لِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَدْعُوهُ فَیَسْتَجِیبُ لِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَیْکَ فَتَرْحَمَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَتَضَرَّعُ إِلَیْهِ فَیَرْحَمُنِی إِلَهِی فَکَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَی عَلَیْهِ السَّلامُ وَ نَجَّیْتَهُ أَسْأَلُکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ أَنْ تُنَجِّیَنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ وَ تُفَرِّجَ عَنِّی فَرَجاً عَاجِلاً غَیْرَ آجِلٍ بِفَضْلِکَ وَ رَحْمَتِکَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ.»🌸☘️🌼

شوهر خیالی منم قد بلند ولاغره ،چهره ش رو تصورکردم کاملا😂😂😂

مهربون وراستگو،زرنگ وباهوشه،هوش اقتصادی داره،زن ذلیل هست

،متعهد.خوش اخلاق.بابقیه جدی اما منو که میبینه ازخودبیخودمیشه😂😂😂من حتی تصورکردم توی دوران آشنایی وعقد چه صحبت هایی باهاش بکنم🤣🤣🤣🤣

S💫M