2752
2734
عنوان

دسر درست کردم کپی کردن

130 بازدید | 12 پست

یکی از فامیلامون   از خودم یاد گرفت که  چجوری  انواع دسر درست کنه  و قبل اینکه منو ببینه هیچی باور کنید هییچی غیر از شیر کاکائو بلد نبود درست کنه و جالبش اینه الان داره برام کلاس میزاره  .بستنی.درست کرده بود جلوم نشست ملچ و ملوچ خوردن و مادرش هم ازش تعریف میکرد که اره بستنی درست کرده بعدش معلوم شد   این مدل بستنی ایده داداش کوچیکش بوده😂😂

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
وای مثل خواهر شوهر دوستم  اونم ازدوستم ی مدل کیک و یاد گرفت بعد درست کرد و برای دوستم کلاس گذا ...

نمیدونم طرز رفتار درست با اینجور ادما  چیه .بیشتر خودمون رو باید بکنیم توی چشمشون 🫤

نمیدونم طرز رفتار درست با اینجور ادما  چیه .بیشتر خودمون رو باید بکنیم توی چشمشون 🫤

من یکسری دستور ساده رو یاد میدم

بقیه رو میگم دستور رو خریدم و گفته راضی نیستم دستور رو پخش کنید و واقعا هم میخرم اونام میخوان برند پول بدن بخرند