2752
2734
عنوان

بیاید از حریم خصوصی هامون بگیم...

836 بازدید | 79 پست

مثلا من بدم میاد ی نفر از شونه ام ...حولم ...لیوان مخصوصم ...سوهان ناخنم استفاده کنه

یا قاشق دهنیشو بزنه تو ظرف غذام

یا دست بزنه به چیزی ک من میخوام بخورم

یا گوشیمو چک کنه

شما چند تا چیز دیگه بگید که بدونیم چ چیزایی نیاز واسه برخورد با دیگران رعایت کنیم

منم بدم میاد

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن قواعدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| 

من بدم میاد به لوازم آرایشی و لوازم پوستی و خمیر دندونم دست بزنه بدم میاد دوست هم ندارم بدون اجازه ی خودم به نوشته های روی دیوارم نگاه کنه 

اصلا و ابدا لایک نکنید ، اگه از نظرم خوشتون اومد ریپلای بزنید و بگید اینطوری بیشتر خوشم میاد. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم از اینکه کسی زیادی بهم بچسبه بدون اینکه خودم بخوام و اینکه سرشو کنه تو گوشیم یا بدون اجازه از لوازم آرایشیم استفاده میکنن مخصوصا استفاده از براش و لباسامو بپوشه حس میکنم دیگه نمیتونم اون لباسو تنم کنم یا کتابامو بگرده که چی دارم 

من بدم میاد کسی از لوازم آرایشم استفاده کنه ولی خواهرشوهرم متاسفانه اعتقادی به حریم شخصی نداره😂😐  این کارشم برمیگرده به نوجوونیامون که باهم حاضر میشدیم و آرایش میکردیم 

متاهل💍 و متعهد💜 به جانم، مهردادم...❤  اگر:  A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z     برابر با:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26  باشد..    آیا برای خوشبختی و سعادتمندی، تنها تلاش سخت کافیست؟!    H+A+R+D+W+O+R+K       8+1+18+4+23+15+18+11=  98%      آیا دانش مارا به ۱۰۰% میرساند؟  K+N+O+W+L+E+D+G+E              11+14+15+23+12+5+4+7+5برابر است با  96%     عشق چطور؟!❤     L+O+V+E   12+15+22+5  برابر است با 54%   خیلی از ما فکر میکردیم اینا مهمترین باشن اما نه!  پول چطور😉       M+O+N+E+Y      13+ 15+ 14 +5 +25  برابر است با 72%....  اینا کافی نیستند😕   پس برای رسیدن به اوج باید چه کار کرد؟    نگرش!          A+T+T+I+T+U+D+E          1 +20 +20 +9 +20+ 21 +4 +5  برابر است با  100%💪💚      آره دوست من!  اگه طرز فکر و نگرشمون رو به زندگی، کار، گروه و عشقمون عوض کنیم زندگی ۱۰۰% عوض خواهد شد..💚  (نگرش همه چیز رو عوض میکنه)