2752
2734

شوهرم بعد دو هفته اومده همین که اومد من خونه مامانم اینا بودم اومد دنبالم اومدیم خونه مامانش اینا همون شبی که اومده بود قرار بود که مثلاً امروز بریم شهر اون بنزین بزنه منم یه کاری داشتم یه هفتس ک میخاستم برم هیچکی نبود ببرتم گفت باشه صبح که بیدار شدیم میریم تا دیدم امروز اصلا خبری نبود عصری بهش گفتم بریم گفت الان وقت رفتن نیست فردا میریم الان  بعد چند  ساعت اومده خونه میگه من میرم 😅💔نگفت بیا بریم باز با دوستاش قرار گذاشته با اونا بره مثل همیشه منم ناراحت شدم حق داشتم به نظر خودم وقتی از صبح منتظر بودم بعدش بیاد اینو بگه فردا باز می‌ره شوهرم کسی نیست منو بعدا هم ببره اگه کار مهمی نداشتم هیچ وقت نمیگفتم یکی این که خودش قول داده بود که ببرتم شما بگین چیکار کنم الان سر همین بحثمون شد ناراحته صورتشو کرده مثل عن نشسته که نمیرم تو اینجوری گفتی کجا برم تصادف کنم بمیرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه واجب بود خوب اینهمه عقب نمینداختی... اسنپ تاکسی. ماهم چند روز سر کادوی تولد مامانم بحثمون ش ...

عزیزم روستا هستیم و اجازه نمیده تنهایی اونم با اسنپ جایی برم ،🙂💔

2731
یه کلمه بهش بگو الان رفتی باید فردا منم ببری اگه نمیبری که به جهنم نمیری

فردا که کلا می‌ره خودش تا دو هفته بعد یه شهر دیگه دانشگاهه نمیاد بعد هم تا دو هفته