2752
2734
عنوان

مژه کارا بیایین

67 بازدید | 17 پست

من میکاپ کارم میخوام برم یه لاین دیگه یاد بگیرم مثله مژه مژه کارا به نظرتون مژه سخته یا نه 

ارایشگرتونم🥹🥂 هر سوالی داشتین بپرسین🩶🩵یه صلوات مهمونم کن واسه بهم رسیدنمون🥺
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چ کاری خوبه چ لاین از ارایشگاه خوب و هزینش کمتره بجز کراتین و شنیون.من عاشق میکاپم مدنظرم لیفت برم یادبگیرم و برم خارج ازکشور عراق چن تافامیلاپدریم اونجان گفتن اینجا انجام بده درامدت عالی میشه ۲۰روراونجا۱۰روزایران

فقط دعام کنید ب زودی زود به عشقم برسم دل پدرش خواهرش خونواده ش نرم شه دست ازمخالفت بردارن و بیان خواستگاریم دعام کردی حتما ی قلب بزاربرام به تاریخ۴م بهمن1402.دوستون دارم فدای نفسای حق و پاکتون🥹🫂❤️🙏

مدرک گریم میکاپ داری؟

هزینه مدرکش چقدر شد؟

من میخوام مدرکشوبگیرم پارسال سه تومن بود

امسال باید پنج تومن باشه؟

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان
مدرک گریم میکاپ داری؟ هزینه مدرکش چقدر شد؟ من میخوام مدرکشوبگیرم پارسال سه تومن بود امسال باید پن ...

بله دارم عزیزم 

من پارسال گرفتم 5 تومن 

الان پرسیدم 10 تومنه پول وسایل کمه کمش 20 تومن بیشتر میشه 

چ کاری خوبه چ لاین از ارایشگاه خوب و هزینش کمتره بجز کراتین و شنیون.من عاشق میکاپم مدنظرم لیفت برم ی ...

میکاپ عالیه عزیزم ولی باید شنیونو  وکس صورت بند انداختن اصلاح ابرو اینا بلد باشی اخه تو سالن میزنی هرروز که برای میکاپ نمیان

بله دارم عزیزم  من پارسال گرفتم 5 تومن  الان پرسیدم 10 تومنه پول وسایل کمه کمش 20 تومن ب ...

وسایلو باید خودم بخرم هربار ببرم؟

بنظرت تاچه مدت یادمیگیرم؟انواع خط چشمارو فقط بلدم🥲😂

ای خدایی که آهن را بر داوود نرم کردی ، قلب او را نیز بر من نرم گردان
وسایلو باید خودم بخرم هربار ببرم؟ بنظرت تاچه مدت یادمیگیرم؟انواع خط چشمارو فقط بلدم🥲😂

بله دیگه عزیزم از من نصیحت وسایله مارک بگیر از همین اول که بعدا مجبور نشی باز هزینه کنی

من علاقه داشتم زود یاد گرفتم طی 4 ماه  ولی باید تمیرین کنی خیلی

همینم خدش پیشرفته فداتشم🤭

میکاپ عالیه عزیزم ولی باید شنیونو  وکس صورت بند انداختن اصلاح ابرو اینا بلد باشی اخه تو سالن می ...

اره واقعاحرفت راست و دقیق میکاپم ک باید خیلی نمونه کارداشته باشی اسمت بالابیاد

فقط دعام کنید ب زودی زود به عشقم برسم دل پدرش خواهرش خونواده ش نرم شه دست ازمخالفت بردارن و بیان خواستگاریم دعام کردی حتما ی قلب بزاربرام به تاریخ۴م بهمن1402.دوستون دارم فدای نفسای حق و پاکتون🥹🫂❤️🙏