2733
2734

من خیلیی لاغرم ۴۷ کیلو ام صورت و بدنم. لاغر باسن‌ هیپچیییی ندارم صورتم شده استخون 😑

لباس اینا میپوشم اصلا ب تنم نمیشینه 

باشگاهم‌ نمیتونم برم .

میشه راهنمایی کنید چی بخورم یا چه ورزشی کنم 

اگه برنامه ورزشی چیزی بود بگید‌ دانلود کنم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

شما دچار سودای شدید شدین

خشکی سودا نمیذاره چاق بشین

سودا یه خلط سنگین وسرده که باعث لاغری خشکی مو وپوست تیرگی پوست استرس بالا یبوست مزمن و...میشه

البته همه علایم قرارنیس تویه نفر باشه

مشاور طب سنتی وتشخیص عارضه ها از روی زبان👅کارآفرین بانوان💪.                                اگه نمیدونی زبان شناسی چیه تایپک عکس زبانو بخون/مااینجا به خانم ها یادمیدیم هدفمند زندگی کنن👌
واقعاااا؟ چطوری باید درمان کنم

برای اطمینان قد وزن ویه عکس باکیفیت از زبانتون دوساعت بعد غذا برام بفرستین تا کمکتون کنم

مثلا اگر مستعد تیرویید پرکارباشین رو عکس زبونتون پیداست 

مشاور طب سنتی وتشخیص عارضه ها از روی زبان👅کارآفرین بانوان💪.                                اگه نمیدونی زبان شناسی چیه تایپک عکس زبانو بخون/مااینجا به خانم ها یادمیدیم هدفمند زندگی کنن👌
واقعاااا؟ چطوری باید درمان کنم

اگر اینجا دوس ندارین عکس بذارین ایدی میدم تویکی از پیامرسانا عکس بدین