2733
2734

ببلاک ای آر میخورد الان دکتر پپتی داده ولی نمیخوره حتس تو خوابم میفهمه ب گفته دکترش با آب مربا شیرینش میکنم یازم خیلی کم در حدی ک زنده بمونه ی ذره میخوره ول میکنه ب نظرتون ادامه بدم یا همون قبلی رو بدم آلرژی داره قبلی خوب نیست براش چیکار کنم کم بخوره همینو بخوره یا قبلیو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

دوست نداره نده گناه داره

چرا مربا بریزی ک اسیبش بیشتره

اگر نوعی شیرخشک خاص هست بگرد برند دیگه ش رو بخر

اگر بخاطر وزن گیری و ایناس بیخیال.همون قبلی رو بده

گناه داره گشنه بمونه.اسیب میزنه بهش

دوست نداره نده گناه داره چرا مربا بریزی ک اسیبش بیشتره اگر نوعی شیرخشک خاص هست بگرد برند دیگه ش رو ...

مربای خونگیه آخه بقیه شیرهارو بالا میاره فقط اینو بالا نمیاره این همه مدت ببلاک ای آر میداد دکترا میگفتن رفلاکس داره دریچه معده ش شله بالا میاره ولی نگو ب شیر حساسیت داشته

خیلی سخته بچه اینطوری من دخترم رفلاکس یعنی شلی دریچه معده داشت یه ذره بیشتر میخورد بالا میآورد حساسیت ولی نداشت اینقدر میگفتن چقدر ضعیفه یه جای میرفتم هرکس یه چی می‌داشت دهنش یهو چون معدش نمی‌کشید بالا میآورد بعد میگفتم ندید فکر میکردم من چقدر مادر بدی هستم بعد یکی می‌گفت غذا خورش کن خوب میشه در صورتی با غذا بدتر میشد امان از این مادر شوهرم بهش زیاد شیرخشک نده خوب نیست غذا بابا این غذا میخوره بدتر بالا میاره الان بعد یکسال خوب شده میگم خب حالا بهش میدم مگه مرض دارم به بچم غذا ندم ولی خب اینطوری فقط صبر باید کنی تا خودش بعد یکسال بهتر میشه 

مربای خونگیه آخه بقیه شیرهارو بالا میاره فقط اینو بالا نمیاره این همه مدت ببلاک ای آر میداد دکترا می ...

یه برند دیگه بگیر

چه کاریه غذا بدمزه بدی بهش! من ک ترجیح میدم بالا بیارم تا همش بخوام بدمزه بخورم

حداقل نبات بنداز