2733
2734
عنوان

حکم نماز هایی خوندم چیه🥲

162 بازدید | 19 پست

من گوشواره  خریدم پارسال یه قسمت کمیش کسی بهم پول داد ک میدونستم  از راه حرام بدست آورده اماااااا اصلا حواسم  به نماز خوندن باهاش نبود

الان یهویی یادم اومد

حکم من چیه🥲

من واسه بحثی که یه هفته دیگه یادم نمیاد،خودمو ناراحت نمیکنم😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

٩٩درصد مطمئني و يك صدم نه 

نمازات درسته 

ادم نميتونه صد درصد مطمئن باشه 

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
2731

یعنی اگه گوشواره گوشت نبود نمازات قبول بود الان میترسی قبول نباشه؟ اصلا به این موضوع کاری ندارم ، ولی در این موارد این دور زدن خدا محسوب نمیشه؟

بازم اومدم😎🕊 اسکوبی دوو، نی نی یار الکی تعلیقم کردی!
یعنی اگه گوشواره گوشت نبود نمازات قبول بود الان میترسی قبول نباشه؟ اصلا به این موضوع کاری ندارم ، ول ...

یعنی چی؟

چرا نمازم  قبول نباشه مگه من پول حرام بدست میارم یا کادی کردم

هیچ زمانی  کسی از خدا دور و ناامید نکن

میدونستی کادویی که گرفتی از راه حرامه عذاب وجدان داری ☹واینکه به فکری نمازهات قبول بوده یا نه 😐😐راستش یکم گیجم مغزمممممممم😤😤😤😤😤🙄🙄🙄🙄

چگونه به شاخه ی شکسته بگویم که باد عذرخواهی کرده است ؟💔💔💔💔
میدونستی کادویی که گرفتی از راه حرامه عذاب وجدان داری ☹واینکه به فکری نمازهات قبول بوده یا نه 😐😐را ...

خودم همینجور

اون موقع سنم کم بود متوجه نبودم بعد ها پسیمون شدم اما از فکر این موضوع رفتم

یعنی چی؟ چرا نمازم  قبول نباشه مگه من پول حرام بدست میارم یا کادی کردم هیچ زمانی  کسی از ...

چه ربطی داره! اولا خودت پرسیدی! دوما من از سوالت سوال پرسیدم گفتم اگه قبول نباشه ربطی نداره که تو گوشت باشه یا نه!!!!!!!

یعنی اگه گوشواره گوشت نبود نمازات قبول بود الان میترسی قبول نباشه؟ اصلا به این موضوع کاری ندارم ، ول ...

نماز آدم رو باید از فحشا و منکر دور کنه. تو نماز به تو یادآوری می شه ک این لباس، این جا، .... آیا درست هستند ک ب همراه داری؟ 

خودم همینجور اون موقع سنم کم بود متوجه نبودم بعد ها پسیمون شدم اما از فکر این موضوع رفتم

خب اینو بگو دا اگه ناپخته بودی باخود خدا صحبت کن بگو من بچه گی کردم خامی کردم خودش میبخشه خداوند خیلی بخشندس🥺🥺قربونش بشم🥺🥺

چگونه به شاخه ی شکسته بگویم که باد عذرخواهی کرده است ؟💔💔💔💔
نماز آدم رو باید از فحشا و منکر دور کنه. تو نماز به تو یادآوری می شه ک این لباس، این جا، .... آیا در ...

شما متوجه کامنت من نشدین! حرف من اینه اگه بر فرض ‌با پوشیدن گوشوار نمازش قبول نباشه با نپوشیدنشم قبول نیست، صورت مسئله رو که نباید پاک کرد، 

اصلا به قبول بودن یا نبودن نماز استارتر کاری ندارم و هیچ اطلاعی هم ندارم در مورد موضوعاتی از این قبیل صحبت میکنم

شما متوجه کامنت من نشدین! حرف من اینه اگه بر فرض ‌با پوشیدن گوشوار نمازش قبول نباشه با نپوشیدنشم قبو ...

متوجه شدم چی می گی. حرف ات درسته.

می گم اگر اون نماز باعث دوری انسان از گناه و خطا نشه، نماز نیست که. تو نماز می گه حواست باشه این لباس مشکل داره، یعنی بگذار کنار، دیگه نپوش. و موارد دیگه به‌همین صورت.