2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

والا ما وقتی رفتیم خاستگاری مشاورمون  یه حرف خوب زد به جفتمون. گفت اول با چشم باز و اگاهی نسبت بهم پیش برید بعد هم که بله گفتین چشمتون ببندین. !! 

وقتی یاد گرفتیم ک متوجه این بشیم که ما ادمای کاملی نیستیم و پر از نقص و ایرادای شخصیتی و ظاهری خودمون هستیم دیگه نسبت به بقیه اینقد راحت اظهار نظر و ایراد بیخودی وارد نمیکنیم. 

من برای اینکه فقط به خانومم یه موضوع رو چچوری بخوام بهش دیکته کنم که نه بهش بربخوره نه ذهنیت بگیره ازم نیم ساعت تلفنی مشاوره میگرفتم. 

سوادعاطفی و پختگی رفتاری مشخصه اصلی و انتخابتون باید باشه.. 

هَر چه در فَهمِ تو آیَد، آن بُوَد مفهومِ تو!
والا ما وقتی رفتیم خاستگاری مشاورمون  یه حرف خوب زد به جفتمون. گفت اول با چشم باز و اگاهی نسبت ...

بدون جبهه گیری میشه بپرسم که چی شد که اینجا عضو شدید و حضور فعال دارین؟

باور کنید سوالی هس فقط نه توهین و تحقیر

اخه ادمی که انقدر به همسرش اهمیت میده طبیعتا باید رابطه خیلی خوبی باید داشته باشید اما هیچ زنی همچین چیزی رو قبول نمیکنه که همسرش تو یه جمع اکثریت خانم باشه وصحبتی خارج از کار بکنه

2706