2752
2734
عنوان

خانما برای حاجت دلم دعا کنید

30 بازدید | 6 پست

خانما امروز قراره با بزرگترین دشمنان خودم و خانوادم دیدار داشته باشم که خیلی هم کلاه.بردار و سواستفاده گر و دروغگو هستن تو رو خدا دعا کنید از شرشون نجات پیدا کنم نتونن آسیبی به خودم و خانوادم بزنن و مکر شون به خودشون برگرده

خیلی ازشون میترسم از دیشبه نخوابیدم 

لایک نکن خواهر
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

و مکروا مکرالله والله خیر الماکرین

توکل به خدا ان شا الله به حق حرمت سوره فتح خدا نگهدارتون باشه🦋

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
2731
و مکروا مکرالله والله خیر الماکرین توکل به خدا ان شا الله به حق حرمت سوره فتح خدا نگهدارتون باشه🦋

ممنون گلم 

جوری با گفتن حرف حق بهمون حمله کردن و انواع بی احترامی تحقیر فحاشی و حق خوری و ... داشتن که از دیشب تا حالا فقط یه ساعت خوابیدم ذهنم درگیره

لایک نکن خواهر
ممنون گلم  جوری با گفتن حرف حق بهمون حمله کردن و انواع بی احترامی تحقیر فحاشی و حق خوری و ... ...

ان شا الله درست میشه عزیزم🪷

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱