2752
2734
عنوان

من ۳تا گودزیلا دارم🥵

258 بازدید | 22 پست

فاصله سنی شون یکسال ونیم تا دوساله

حریفشون نیستم😫

خونه را مرتب می کنم به نیم ساعت نمیکشه که می ترکونن غذا رو توسر وصورت هم می ریزند سقف اتاق را سوراخ کردن 

وقتی بهونه میگیرن فقط داد میزنن کم آوردم😵‍💫🥴

از موعدم هم گذشته😬 می ترسم بی بی چک بزنم

سلام به نی نی سایتی های عزیز😊ندا جون سابقم از سال ۸۹ نی نی سایت عضوم اون وقتااینجا کلوپ داشت و۸تامون پایه بودیم سحر.عادله.یاسی سمانه.مهشید.آزاده ساراعشقید به یاد قدیما💖 هرکسی اینجا عضو نبود😲  چه روزااایی بود😌

😂بهتر نبود جلوگیریت سفت و سخت بود؟

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭

کاری به هیچی ندارم

ولی از کلمه گودزیلا به شدت متنفرم چه بسا شما مادرید و کراهت داره واسه بچه هاتون استفاده کنید 

°•یا عِمادَ مَن لَا عِمادَ لَهُ°•                                                ای تِکیه گاهِ آنکه تِکیه گاه ندارد!✨                      فرنازهسـدم💛
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دستشونو بگیر ببر پارک 

منم ب فاصله دوسال و نیم دارم امروز صبح انقدر پیاده بردمشون اینور اونور الان خوابن بیدارشن هم کیکی ک ظهر درست کردم رو تزئین میکنن میخوریم شبم دوباره پارک

دخترمم امروز رفتم مسجد محل براشون برنامع میزارن از هفته دیگ می‌ره اونجا هفته ای یک بار

خدا حفظشون کنه

قربونت عزیزم با این وجود عشقند 

سلام به نی نی سایتی های عزیز😊ندا جون سابقم از سال ۸۹ نی نی سایت عضوم اون وقتااینجا کلوپ داشت و۸تامون پایه بودیم سحر.عادله.یاسی سمانه.مهشید.آزاده ساراعشقید به یاد قدیما💖 هرکسی اینجا عضو نبود😲  چه روزااایی بود😌
دستشونو بگیر ببر پارک  منم ب فاصله دوسال و نیم دارم امروز صبح انقدر پیاده بردمشون اینور اونور ...

ماشین کلا دراختیار من وبچه هاست بتونم هر روز می برم 

این حرف مثل اینه ک طرف تصادف کرده حالش بدع بیای بهش بگی چرا تصادف کردی🤦🤦

وا نگفت ک دارم میزام! گفت ممکنه باردار باشم!

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭