2733
2734
عنوان

بچم ظهر به دنیا اومد

303 بازدید | 21 پست

سلام دوستان بچم ظهر به دنیا  اومد اما هنوز مدفوع نکرده گفتن خبر بدید وقتی مدفوع کرد تا کی باید مدفوع کنه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
غم داغ تنها  برادرم منا ذره ذره اب کرد درست مثل به سرطان بد خیم 🖤🌒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

اي جانم مباركه 

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚

خداروشکر انشالله خدا براتون نگهش داره و سایه تون بالا سر بچه تون باشه میشه لطفا از ته دلتون برای بچه دار شدن منم دعا کنید 😔🙏🏻🌹

'الَلَـﮬ‌ﮧَـمﷺصََلَِّﷺوََسََـــلَِّـم 💜وََبََارَِكَ عََلََىَﷺ🌼مـَُحَـمـََّـــــدٍَ ﷺ👑◯وِأّلَهِ وِصٌحٌبِهِ أّجِمَعٌيِّنﷺِ‏                 ٭• •🌙  . ‏      .  

ای گودووووو 😍😍😍

اولین عشق زندگیم پرسپولیس بود فوتبال همون اتفاقی بود که خدا برام رقم زد تو بد ترین حالتی که از خودم سراغ داشتم یه آدم بی هدف بی معنی بودم ، فوتبال شد معنی زندگیم بعدش من رشد کردم انگیزه گرفتم درس خوندم ، خودم فوتبالیست شدم. بنشینم و صبر پیش گیرم تا چاره کار خویش گیرم🩵
با اجازه استارتر عزیز بچه ها بنظرتون یه عملی زیبا بهتره یا یه طبیعی زشت؟ چرا هرکی عمل میکنه خوشگل ...

عمل تاحد عاقلانه 

نه اینکه پلنگ تولید بشه 

گونه های بزرگ و دماغ روبه فلک 

واقعاااا ناهنجاره

اولین عشق زندگیم پرسپولیس بود فوتبال همون اتفاقی بود که خدا برام رقم زد تو بد ترین حالتی که از خودم سراغ داشتم یه آدم بی هدف بی معنی بودم ، فوتبال شد معنی زندگیم بعدش من رشد کردم انگیزه گرفتم درس خوندم ، خودم فوتبالیست شدم. بنشینم و صبر پیش گیرم تا چاره کار خویش گیرم🩵