2733
2734

از خرخونی به کجا رسیدین ؟

از معمولی خوندن به کجا رسیدین ؟

از وقتایی که نمیخوندین و عین خیالتون نبود و به معلم میگفتین نخوندین به کجا رسیدین ؟ 

الان وضعیتتون چیه ؟ راضیین ؟ از چی ؟ پشیمونین ؟ از چی ؟ ممنون💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو عمرم بیشتر از ۱ ساعت نخوندم 

امتحانا رو ۱ روز مونده میخوندم 😂 

راضیم تو دبیرستان معدلم ۱۸ و خوردی بود 

دانشگاه هم میرم

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 
2731

من معمولی بودم درس اونقدر برام مهم نبود خودمو براش عذاب بدم خانواده امم برای درس اذیت نمیکردن اصلا هم پشیمون نیستم ‌.دانشگاه خوبی درس خوندم و مطابق رشته ام کار دارم 

بله راضی هستم ولی بیشتر این رضایت از پدر و مادر و همسر خوبی که دارم 

خوندیم،خرخونم بودیم،اما به لیسانس اکتفا کردم

الان برا بچه هام مفیدم حداقل،😁به این و‌اون رو نمیزنم واسه درساشون،که الان درساشون چقدر سخت شدن

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

خر خونی کردم👌کل زندگیم یا کلاس درسی بودم یا آزمون قلم چی،،،،که تهش دختر داییم که شنیون کار شده و معدل اش چهارده بود بهم برگشت گفت اینقدر درس خوندی و خون خودت و کردی تو شیشه تهش شدی یه افسرده استرسی🙂💔

اولش ناراحت شدم ولی بعد دیدم راست میگه:)

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خسته ام،نفسم بالا نمیاد،قلبم درد میکنه،دلم مرگ می خواد،،ولی هنوز دختر کوچولو درونم بهم میگه؛نه مامانی دست نگه دار من هنوز کلی آرزو و رویا دارم،،منم تصمیم گرفتم بهش بگم چشم،،تنهام و فقط خودم و خدا رو دارم ولی این لشکر دو نفره می ارزه به همه دنیا 🌊🌧️🌏✨🐼۱۴۰۳/۱/۱۸

الحمداللهالان دارم از همون خر خون بودنم نون درمیارم. رتبه دو رقمی ارشد و دکتری شدم و فارغ التحصیل از دانشگاه عاااالی. الانم ۱۰ سال مشاور تحصیلی تجربی و ریاضیم به خاطر همون خر خونیام بوده

اینکه یه خرخون به جایی نمی رسه دال بر تنبلی یا حتی بی عرضگی نداره خیلی عوامل باعث میشن فرد نتونه به اهدافش برسه یکیش خودم متاسفانه با اینکه درسم عالی بود نزاشتن نشد الان بعد چند سال دارم دانشگاه میخونم اما سنم خوب نسبت به اونا بالاست اینم یکم ناراحتم میکنه

من یه تایمی شاگرد اول بودم ، درحد معلم به رفیقام درس میدادم بعضی وقتا بهم میگفن از دبیر ها هم بهتر درس میدم

بعدش افت کردم 

بعد اون رفتم جزو اخراجی ها 

بعدش ترک تحصیل 

بعدش پشیمون شدم از کارایی که کردم از خودم خیلی ناراحتم 

الان اگه خدا بهم کمک کنه میخوام برگردم به خودم و زندگیمو تغییر بدم ، برای تغییردادن زندگیم هم باید جزو برترین ها باشم

شبی زیر باران برقصان مرا ، میان خیابان برقصان مرا ، میان ترافیک و دود و مه نفس گیر تهران برقصان مرا

به شدت نمره های تاپ میگرفتم، ولی خرخون نبودم. دست خودم نبود زودیادمیگرفتم.بدون اینکه اراده کنم نمره اول مال من بود. خودکشی نمیکردم 

تحصیلات بالایی دارم شاید جای خوبی جذب بشم.

سوادم کمک میکنه زندگی و با کیفیت بالاتری لمس کنم.اگه ذهنم بازتر نبودبعضی جنبه های زندگی آزارم میداد.

واینکه به موقع ازدواج کردم وبه موقع مامان شدم.