2752
2734

یه پرستار و آشپز و نظافتچی استخدام میکردم

خودمم ۲۴ ساعته می خوابیدم

از بعضی کاربرا يه اسكرين شاتايی تو گوشیمه كه فقط دوس دارم باهاتون به مشكل بخورم!  😂🤌🏻                                    
وقتی بهش فکر میکنم اول کلی کار میکردم کمک میکردم به خیلی ها  کلی رفاه واسه خودم و. ولی آخرش ب ...

دقیقا دبگ هیچ هدفی وجود نداره شاید ب مرگ فکر کنه طرف

بد نگوییم به مهتاب اگر تب داریم🦄🌌..  یعنی میشه منم ی روزی تاپیک بارداری بزنم😔 بگم خدایا شکرت منم مامان شدم ،بگم ویار دارم حالم بده،بگم امروز تکون خوردناشو حس کردم،بگم شبا اذیتم خوابم نمیبره،بگم منتظر به دنیا اومدنشم...بگم شبا تا صبح گریه میکنه خواب ندارم...اگه امضام رو خوندی برای حاجتم ی صلوات میفرستی😉
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نامحدود یعنی تموم نمیشه هیچوقت خب 

اول برای پدرم و مادرم تو زمینشون ی خونه نو و شیک درست میکردم برای برادرام ی خونه خوشگل میساختم برای داداشم ی ماشین میخریدم تا زحماتش و جبران کنم برای شوهرم ی ماشین میخریدم قسط و چک های برادرشوهرام و شوهرم و میدادم تو ییلاق ی خونه میساختم ب فقرا کمک میکردم بعدم تا آخر عمر با  تمام اطرافیانم  بدون دغدغه پول ک بزرگترین دغدغه اینروزامونه زندگی میکردبم 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
2731

سفر به دور دنیا 

خرید لباس یه عالمه لباس میخریدم

ناله واقعی رو خیام میکرده طرف منجم بوده ریاضیدان بوده شاعر بوده فیلسوف بوده دهن مهن واسه علم نذاشته تازه شکایت هم داشته که آمدنم بهرِ چه بود؟

عشق و حال

کمک به نیازمندان

لطفا یه صلوات برای عاقبت بخیری دخترم بفرست❤️اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم❤️خدایا شکرت که دخترمو بهم هدیه دادی🫶🤲بابت سلامتی دخترم و خودم ازخدا هزار مرتبه ممنونم و شکر گزارشم🌹🌹🌹خواهر گلم هیچی تو دنیا ارزش غصه خوردن و ناراحتی نداره پس سخت نگیر و دنیارو پراز انرژی مثبت برای خودت و بچه هات کن🌸🌸🌸یاحَق🌸صلوات فرستادی برای دخترم بگو تا منم برای حاجت تو صلوات بفرستم🌸🌸🌸🌸

نامحدود کمک میکردم به همنوع هام ، به حیوانات ، به طبیعت ،به علم و بشریت و ...🤩😍

۵ ساله که خواننده خاموش بودم ، اما بلاخره تصمیم به تبادل نظرات و احساساتم کردم 😇. هر طور که به آدم ها یاد بدی ؛ همانطور باهات رفتار می‌کنند😊 هدفمند و سلامت باشیم🙌💪🥰