2752
2734
عنوان

دلم خونه بزرگ میخواد

180 بازدید | 16 پست

ما سال ۹۸ یه خونه خریدیم ۷۵ متر خیلی زیباست مثل سوییت های هتل می مونه. ویو ابدی داره . هرروز طلوع خورشید رو میبینیم.روف گاردن داره.و کلی امکانات دیگه همسایه ها واقعا انسان های شریفی هستن.فقط خیلی کوچیکه. دلم یه خونه میخواد با متراژ ۱۱۰ متر به بالا. پولش نیست. الحمدلله که خونه داریم از خودمون. مستأجری واقعا سخته خدا به همه خونه بده انشاالله. ولی واقعا خونم کوچکه. واسه همه دعا کنید واسه منم دعا کنید خونم رو بتونم بزرگ کنم بچه هام بزرگ شدن و جا کم داریم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

منم 

خونه ما حدودا ١٠٠متره 

پارسال قرار بود عوض كنيم 

متاسفانه چناني بازار خراب شد كه نشد تكون بخوري 

من خونه سه خواب ميخام 

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚

به هفتاد و پنج متر میگی کوچیک؟! من با دوتا بچه دارم تو خونه چهل متری زندگی میکنم، البته خدا رو شکر بعد ده سال مستاجری تونستم بخرم، جامون تنگه ولی همینکه خونه خودمه انگار تو قصر زندگی میکنم، ناشکر نباش

انشاالله به زودی قسمتت بشه

همچنين شما ظبعد بچه تنگي خونه خيلي حس ميشه

فقط 5 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚