2752
2734

یک ماه مرخصی که نمیدن مگه اداره است که یک ماه مرخصی بگیری نهایت ۶ ماه مرخصی اضطراری بگیری یعنی یه ترم حذف کنی

طلبه هستم🌷 تاپیکی در رابطه با حوزه بود یا سوالی در رابطه با حوزه داشتید منشنم کنید در حد اطلاع راهنمایی میکنم🌺 خدایا فقط خودت برام کافی هستی هیچی ازت نمیخوام💛 من در تاپیک های مذهبی تگ کنید خیلی ممنونم🌷 درخواست دوستی با احترام قبول نمیکنم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خوش برگشتی ❤️نموندی حداقل باهات خداحافظی کنم... 

سلام عزیز دلم خوبی؟🥺🥲 ممنونم ازت

ببخشید یهویی شد الانم کم میام سایت تاپیک نمیزنم فقط تاپیک هایی که بتونم راهنمایی میکنم🌸 خیلی درگیر درس و امتحانم برای همین کلا تا آخر امتحانات کم هستم

من هنوزم گاهی کاربریت چک میکنم قشنگم🥲 ان شاءالله به بهترین ها برسی🌸🌸

طلبه هستم🌷 تاپیکی در رابطه با حوزه بود یا سوالی در رابطه با حوزه داشتید منشنم کنید در حد اطلاع راهنمایی میکنم🌺 خدایا فقط خودت برام کافی هستی هیچی ازت نمیخوام💛 من در تاپیک های مذهبی تگ کنید خیلی ممنونم🌷 درخواست دوستی با احترام قبول نمیکنم.
آهان اوکیه خب اگه یک ترم مرخصی بگیرم باز میشه جبرانش کرد واحد بیشتر بردارم؟ چون میترسم نتیجه کنکور ...

نهایت 24 تا برداری دیگه باز عقب میمونی بخواطر پیشنیازا و بسته به دانشگاهت ببینی چی ارائه میده وقتی از چارت خارج میشی

آهان اوکیه خب اگه یک ترم مرخصی بگیرم باز میشه جبرانش کرد واحد بیشتر بردارم؟ چون میترسم نتیجه کنکور ...

یه ترم عقب میوفتی بتونی واحد کم برداری ولی هردو باهم بخونی خیلی خوبه

یک ماه مرخصی که نمیدن مگه اداره است که یک ماه مرخصی بگیری نهایت ۶ ماه مرخصی اضطراری بگیری یعنی یه تر ...

😕 اوکی

پس خیلی بد میشه اینطوری

اخه من شنیدم یکی میگفت مرخصی گرفته۱ ماه کنکور داد و نهایی  منم سوال شد واسم

😕 اوکی پس خیلی بد میشه اینطوری اخه من شنیدم یکی میگفت مرخصی گرفته۱ ماه کنکور داد و نهایی  من ...

نه نمیشه مگه اینکه از کل غیبت هاش استفاده کرده جوری نرفته که حذف نشه ولی فکر نمیکنم بشه اینکار کرد

عزیزم 🌱همینکه هستی خوبه❤️.... مسیرت سبز🌱

🫂🌺🌸🌸