2733
2734

خودم و خواهر کوچیکم. 

یــک عــــاشــق آبـی💙 دنیای آبی خیلی قشنگه🌃من هم مثل شازده کوچولو سیاره ی خودمو دارم🌆همه میگن آبی رنگ پسرونس، اما دنیای من دنیای جادوی آبی، شیطان آبی، درک غم و فهم عشق هست🌌 حق داری منو درک نکنی، درکت میکنم🙂💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
تورو خدا صبر کن تو تاپیک بمون التماس میکنم سوالامو جواب بدین

باش

یــک عــــاشــق آبـی💙 دنیای آبی خیلی قشنگه🌃من هم مثل شازده کوچولو سیاره ی خودمو دارم🌆همه میگن آبی رنگ پسرونس، اما دنیای من دنیای جادوی آبی، شیطان آبی، درک غم و فهم عشق هست🌌 حق داری منو درک نکنی، درکت میکنم🙂💙
شما براتون تشخیص آسم دادن؟تو خانواده سابقه آسم داشتین؟؟

سابقه ی آسم نداشتیم و برامون تشخیص آسم ندادن. 

اما هنوزم حتی وقتی مریض نیست میگه انگار اکسیژن کمه. فعلا نمیدونیم چرا. 

خودم و خواهر کوچیکم. 

وقتی افت اکسیژن داشتین بی حال و گیج میشیدین؟باید دگزا میزدین؟اسپری هم استفاده میکردین؟با اسپری کنترل نمیشد؟تنفستون تند میشد؟؟ضربان قلب بالا میرفت؟؟الان خوب شدین؟از چند سالگی شروع شد؟تا چتد سالگی درگیر بودین؟تو روزاای عادی هم اسپری میزوین؟

سابقه ی آسم نداشتیم و برامون تشخیص آسم ندادن.  اما هنوزم حتی وقتی مریض نیست میگه انگار اکسیژن ...

از کجا میفهمین اکسیژن کمه علایم داره وقتی مریض نیست؟تا حالا اکسیژن خونتون زو اندازه گرفتین؟خودتون یا خواهرتون؟تو سرماخوروگی چتد میشه؟روزهای عادی مگه چنده که میگین انگار اکسیژن داره؟

وقتی افت اکسیژن داشتین بی حال و گیج میشیدین؟باید دگزا میزدین؟اسپری هم استفاده میکردین؟با اسپری کنترل ...

آره من قبلا اسپری استفاده میکردم که حالم خوب میشد یعنی قبلش انگار اکسیژن کم بود و گیج بوذم ولی بعدش حالم خوب میشد سرگیجه هم نمیگرفتم. خواهرمم همینطور. ضربان قلب بالا نمیرفت معمولی بود. من از 9 سالگی خواهرمم الان 12 سالشه از 8 سالگی. آره خوب شدم. 12 سالگیم خوب شدم ولی خواهرم هنوز درگیره. 

تو روزای عادی اگه حالت سرگیجه و سردرد و...آره. 

آره من قبلا اسپری استفاده میکردم که حالم خوب میشد یعنی قبلش انگار اکسیژن کم بود و گیج بوذم ولی بعدش ...

ممنون که جواب دادین میدونین تو سرماخوردگی اکسیژن خونتون تا چند میرفت؟؟

از کجا میفهمین اکسیژن کمه علایم داره وقتی مریض نیست؟تا حالا اکسیژن خونتون زو اندازه گرفتین؟خودتون یا ...

یهو سرگیجه میگرفت و خوب نمیتونست راه بره. نفس نفس میزد. تند تند عرق میکرد و هی میگفت انگار اکسیژن نیست. 

امپول دگزا نمیزدین؟اسپری سالبوتانول استفاده میکردین؟

آره اسپری سالبوتانول. حالش بهتر میشد. 

2706