2733
2734
عنوان

به نظر شما هم خیانت میکنه؟؟

438 بازدید | 34 پست

سابقه خیانت داشته و یه بار با بابام مچشو گرفتیم و به خاطر یه چیزایی بخشیدمش ولی با خانوادم قطع رابطه کرده ...

چندروز پیش یه جوری بود گفتم چته شروع کرد به حرف گفتن که باز بابات دنبالمه و منم هی قسم که کاری بهت ندارن...

تا الان تو گوشیش دیدم همون روز یه عاااااالمه سلفی از زوایای مختلف از خودش گرفته (آدمی نیس که زیاد عکس بگیره مگه جای خاصی باشه)

الان با خودم میگم نکنه اونروز واقعا یه کاری کرده که می‌خواسته مطمئن بشه من نفهمیدم یا بابام دنبالش نبوده 😔😔

نظر شما چیه؟؟ من زیادی بدبین و بددلم یا واقعا یه چیزی هست؟؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خب طبیعیه اعتمادت ضربه خورده

اکر شوهرت اونکاره س و مطمئنی یا جدا شو یا خودتو ازار نده و بپذیر

🔺کاربری دست دو نفره.                                          اگه فردایی باشه من با تو میسازم                                  برد من وقتیکه به تو میبازم                                         توی این روزای شوم شده کل آرزوم                                روز آزادی بیاد حبس بشم تو بغلت                             بین دستات برسم به اوج پروازم🖤

اگه قرار نیست اقدامی در برابر خطاش کنی رهاش کن 

چون وقتی نه قرار جدا بشی نه اون بلده حتی کم ترین کاری برای جبران خطاش بکنه دونستن بیشتر اذیتت میکنه

در جستجوی آنچه که برایم مقدر نکرده ای خسته ام مکن ✨
شوهرت با بابات بوده؟ 😐... خدایا واسه امروز بسه

چرا دقیق نمیخونید بعد فقط یه چیزی تایپ میکنید

میگه شوهرم خیانت میکرده بابام مچشو گرفته چند روز پیشم رفته از زوایای مختلف از خودش سلفی گرفته بعد اومده گفته بابات تعقیبم میکرده