2752
2734

۲۰۰هزار کم میشه یعنی؟

💙💚💛🌹🌸🍀🤲الهم صل علی محمد وآله محمد و عج فرجهم.💙💚💛🌹🌸🍀🤲

یعنی نینی شون بدنیا اومده میخواین برین دیدنش ؟ حداقل ۳۰۰ بدین 

بشقاب که آرایش مارا نتراشی ... ( اشرف حجت زاده! )😁 /// خدا یکی زن یکی بچه یکی یکی یکی 🥰 نه به تک فرزندی /// خوشگل خانومای زیر ۱۸ سال لطفاً کامنت های منو ریپلای نزنید من برای تبادل با بزرگسال ها میام سایت ❤️ /// اللهم عجل لولیک الفرج 🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ن بسه اگرچ ۲۰۰ هزار دیگ چیزی نمیدن

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
2731
ای بابا تا کی چشم و هم چشمی ،سیسمونی نشون دادن دیکه چه صیغه ایه ، همون کافیه عزیز

نآهار میدن تالار.روم نمیشه۲۰۰ ببرم

نآهار دعوت کردن تالار

اوه عجب کارایی میکنن

یه ۳۰۰ تو پاکت بده

سمت ما معمولا یه دست لباس میدن ببین اگه چیزی پیدا کردی 

یه سری خاطرات هست که آدم خجالت میکشه حتی تو خلوت خودش مرورشون کنه چون از خودش خجالت میکشه. از حماقت زیاد، از خریتِ بی‌انتها، از اهمیت دادن به آدمای لاابالی...
نآهار میدن تالار.روم نمیشه۲۰۰ ببرم

بیخیال جدی میگی 😳😳😳😳 بعد سیسمونی بچه رو میارن اونجا نشون میدن ؟؟؟؟؟ من بودم اصلا نمیرفتم 

دوست خوبم لطفا درخواست دوستی ندهید متشکرم 
بیخیال جدی میگی 😳😳😳😳 بعد سیسمونی بچه رو میارن اونجا نشون میدن ؟؟؟؟؟ من بودم اصلا نمیرفتم 

سیسمونی نشون نمیدن .قدیم بود.

فقط ولیمه ناهار میدن.