2733
2734
عنوان

شوهرم با ماشین زده به یکی

214 بازدید | 27 پست

الان زنگ زد میگه طرف چیزیش نشده مقصرم همسرم بوده از یه طرفم گواهینامه ندارع کسایی ک سردرمیارید چی میشه من استرس گرفتم اگه طرف رضایت نده چی میشه

پناه برتو که بی صدا مرامیشنوی.. •الله•♥️                            آنچه مرا به درد آورد ، مرا ساخت 🤍

برو خداروشکر کن چیزیش نشده اگه خدایی نکرده کشته بودش قتل عمد محسوب میشد 

آخه چرا بدون گواهینامه پشت فرمون میشینه خیلی سخته گواهینامه گرفتن؟

ای بی خبر از حال بیمارم  رفتی و خود رابه که بسپارم،،باور نکردی حرف قلبم را،،آرام جانم دوستت دارم،،

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

باید زنگ نزنن افسر و شوهرت با اون حل کنه موضوع رو که کار به افسر نکشه وگرنه ماشینتون توقیف میشه و جریمه میدین

چندسالشه شوهرت

دیبی جان من پگاهم اگر با کاربری دیگه ای هستی بهم پیام بده دلم برات خیلی تنگ شده❤

وا بدون گواهینامه چرا پشت ماشین میشینه 

اگه طرف میمزد همسرت محکوم به اعدام میشد 

🍀با خودت قهر نکن بانو! 🍀هرروز صبح مقابل آینه به فکر زندگی که باید میداشتی و نداری،کارهایی که باید میکردی و نکردی،و روزهایی که از عمرت گذشت و به سن و سالت افزود نباش🍀یک روز هم برای خودت باش... آزاد و رها...🍀فکر کن قرار نیست هیچ مردی برایت مردی کند🍀خودت مرد خودت باش...🍀 تو هنوز هم در اعماق وجودت،آنجا که پر از دلشوره و تشویش است، آنجا که سرشار از اندوه است،هزاران آغوش پنهان کرده ای که جان می بخشد🍀زندگی از تو جریان خواهد گرفت🍀 نگاهت هنوز هم آرامش را در هر دلی می ریزد🍀هنوز هزار هزار دل،در پیچ موهای مجعدت سرگردانند🍀با خودت قهر نکن بانو!🌸تو هنوز زیباترینی🌸                                                        💞خودت را دوست بدار💞
هیچی نمیشه میره پزشکی قانونی در حد اسیبش دیه میبرن 

اون واسه کسیه که گواهینامه داره

🍀با خودت قهر نکن بانو! 🍀هرروز صبح مقابل آینه به فکر زندگی که باید میداشتی و نداری،کارهایی که باید میکردی و نکردی،و روزهایی که از عمرت گذشت و به سن و سالت افزود نباش🍀یک روز هم برای خودت باش... آزاد و رها...🍀فکر کن قرار نیست هیچ مردی برایت مردی کند🍀خودت مرد خودت باش...🍀 تو هنوز هم در اعماق وجودت،آنجا که پر از دلشوره و تشویش است، آنجا که سرشار از اندوه است،هزاران آغوش پنهان کرده ای که جان می بخشد🍀زندگی از تو جریان خواهد گرفت🍀 نگاهت هنوز هم آرامش را در هر دلی می ریزد🍀هنوز هزار هزار دل،در پیچ موهای مجعدت سرگردانند🍀با خودت قهر نکن بانو!🌸تو هنوز زیباترینی🌸                                                        💞خودت را دوست بدار💞

باید هزینه ماشین و یا آسیب بدنیشو بدید و حتما رضایت بگیرید اونم نه رضایت لفظی بلکه تو کلانتری رضایت بده فکر کنم

مامان وروجک ها👦🏼👧🏼👶🏼 خدایا شکرت که منو لایق مادر بودن دانستی و به آرزوم رسیدم بعد سختی های بسیار🙏🏼
شوهرت فک کنم میره زندان سعی کن با زبون خوش رضایت بگیرید

واقعا😭

پناه برتو که بی صدا مرامیشنوی.. •الله•♥️                            آنچه مرا به درد آورد ، مرا ساخت 🤍
برو خداروشکر کن چیزیش نشده اگه خدایی نکرده کشته بودش قتل عمد محسوب میشد  آخه چرا بدون گواهینام ...

تازه ثبت نام کرده هنوز نیومده اره خداروشکر سالمه

هیچی نمیشه میره پزشکی قانونی در حد اسیبش دیه میبرن 

اینجا یکی از کاربران میگ میبرمش زندان😐

2706