2733
2734

من قبلا تاپیک زده بودم که شوهرم چون سنش کمه موافق بچه دار شدن اونم الان نیست 

تقریبا دوماه پیش یه رابطه بدون جلوگیری داشتیم  یعنی من باید قرص میخوردم ولی نخوردم فکر میکردم اسپرم وارد بدنم نشده بعد اون هم دیگه قرصی نخوردم برای باردار نشدن 

ولی خب همینطور علائم بارداری دارم 

با توجه به اینکه قبلش کاری برای امادگی اقدام انجام ندادم 

و اینه اولین بار هم بود 

ممکنه الان باردار باشم؟

بی بی چک بزن

امضامو بخون رفیق قشنگه                                                                                                   ای که افسانه ی زیبای غزل های   منیای که شیرین تر از امثال و مثل های منیخواندن از روی مهت کار شب و روز من استای  که  معلول به  هرکار  و علل های  منیشده  هرشب دل من در طلبت غرق به خونتو خودت عامل  هر جنگ و جدل های منیموی  توطره  و  قدت  به بلندای  غزلچه بگویم  که خودت شهد و عسل های منیذهن من  در  همه حالات  به  فکرت مشغولبفدایت که  تو افکار  و عمل های   منی#سجاد_یعقوب_پور· · · • • • • • • ✤ • • • • • • · · ·
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

۲ ماه از رابطه گذشته قاعدتا باید پریود شده باشی و اگه نشدی بی بی چک استفاده کنی،بعد اومدی از ما میپرسی به نظرتون باردارم؟

بیرون ز تو نیست هر چه در عالم هست  در خو‌د به طلب هر آنچه خواهی که تویی 🌱
ما علم عیب داریم اخه

خیلی دوست دارم بدونم اینایی که این سوالا رو میپرسن چند سالشونه و سطح سوادشون در چه حده😐

بیرون ز تو نیست هر چه در عالم هست  در خو‌د به طلب هر آنچه خواهی که تویی 🌱