2733
2734

سلام

میشه لطفا راهنمایی کنید

یکی دو ماه پیش  یک پسره خیلی دایرکت میداد بهم

من جواب اول جواب دادن فکر کردم اشنا (اسمش با یکی از اشناهامون یکی بود)

بعد گفت نه غریبم میخوایم اشنا بشیم

من جوابش ندادم

تا اتفاقی من بیرون دید و شماره گرفت و اینا

حدودا ده روز چت میکنیم

ظاهر و کار و ایناش خوبه

دوتا مشکل داره یکی اینکه عزیزم و اینا زیاد میگه تو چت

دو اینکه  امروز گفت میشه عکس  از خودت بدی

دلم تنگ شده

منم پروفایلم عکس داره نمیخوام عکس بدم

تا الان جوابش ندادم 

الان مودبانه چی جوابش بدم؟ واصلا این به درد میخوره؟و اینکه من میخوام همون قرار اول بگم اهل رابطه و اینا نیستم اینم چجوری مطرح کنم؟

من ۲۵ سالم ایشون ۳۰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عکس نده برات دردسرمیشه. هنوزتازه باهم آشناشدین تاخانواده ها درجریان نیستن ..عکس تده

حتما اره بهش گفتم عکس چی 

گفت عکس خاص 

گفتم منظورتون دقیقا بگین 

گفت هیچی همون صورتت گیر نده

حسم میگه ادم به درد نخوریه

کلا ۱۰ روز چت میکنی چطور دلش تنگ شده ؟

عکس چی میخواد مگ حضوری ندیدتت  یا حداقل ی عکس پروفایل  رو ک دیده 

عکس خاص ینی چی شاید عکس تمام قد خواسته ک ترسیده گفته فقط عکس صورت بفرست 

بنظرم با رعایت حد و مرز  ادامه بدع تا بیشتر هدفش رو متوجه شی بعدش نگفته هدفش از چت کردن چیه ؟ دوستی ؟ آشنایی؟ ازدواج؟

اگ شرایط داره بهش بگو بیا آشناییمون رو خونواده ها درجریان باشن اینطوری پسر بیشتر ارزش قائل  میشه و هم اینک میدونه دختر متعهدی هستی هم اگ قصدش ازدواج  نباشه زودی میره 

ح‍‌س‍ م‍‌ی‍‌ک‍ن‍‌م #گ‍‌م ش‍‌دمام‍‌ا ت‍‌ل‍‌خ‌ت‍‌ر از‍ او‍‌‍ن ک‍‌س‍‌ی #د‍‌ن‍‌ب‍‌ال‍‌م ن‍‌م‍‌ی‍‌گ‍‌رد‍ه....:)
کلا ۱۰ روز چت میکنی چطور دلش تنگ شده ؟ عکس چی میخواد مگ حضوری ندیدتت  یا حداقل ی عکس پروفایل & ...

باشه حتما 

دستتون درد نکنه ❤🙏❤

دقیقا دلتنگی وجود نداره 

بهش پیام دادم عکس چی 

بعد الان بهش میگن هدف شما از دو ستی اینا چیه 

واقها ترجیح میدم تنها بمونم تا یک ادم بیاد بهم اسیب بزنه 

حتما اره بهش گفتم عکس چی  گفت عکس خاص  گفتم منظورتون دقیقا بگین  گفت هیچی همون صور ...

حست درست میگه

خیلی محترمانه ردش کن

بگو من فکرهامو کردم و بهتره این رابطه تموم بشه و براش آرزوی موفقیت کن

و بلااااک

حتما اره بهش گفتم عکس چی  گفت عکس خاص  گفتم منظورتون دقیقا بگین  گفت هیچی همون صور ...

الان اینقدرنرم افزارایِ جدیدوعجیب غریب هس که فقط باعکس صورت طرف میتونی هزارتاعکس جدیدجعلی بسازی..حتی عکسای جعلی که واقعا افتضاحه...ممکنه آبروی طرف به خطربیفته..پس به هیچ عنوان تاکامل نشناختیش بهش عکس نده

تنهائیم را کسی حس نکردجزخدا❤️
باشه حتما  دستتون درد نکنه ❤🙏❤ دقیقا دلتنگی وجود نداره  بهش پیام دادم عکس چی  ...

دوستی ارزش نداره مگ اینک شخصیتت طوری باشه ک زودی وابسته نشی و عاشق نشی ک برای اکثر  دخترا ک احساسی ان خیلی سخته 

چون کافیه عاشق آدم اشتباه بشی دیگ حست از بین میره حتی ازدواجم کنی سخت میتونی دوسش داشته باشی

ح‍‌س‍ م‍‌ی‍‌ک‍ن‍‌م #گ‍‌م ش‍‌دمام‍‌ا ت‍‌ل‍‌خ‌ت‍‌ر از‍ او‍‌‍ن ک‍‌س‍‌ی #د‍‌ن‍‌ب‍‌ال‍‌م ن‍‌م‍‌ی‍‌گ‍‌رد‍ه....:)
الان اینقدرنرم افزارایِ جدیدوعجیب غریب هس که فقط باعکس صورت طرف میتونی هزارتاعکس جدیدجعلی بسازی..حتی ...

دقیقا 

بهش گفتم هم دلتنگی وجود نداره یک چت ساده برای اشنایی 

و اینکه من نه عکس میدم نه هیچی  

و کلا من همچین رفتاری و نمیپذیرم 

میگه تو چقدر بدببینی 😐

دوستی ارزش نداره مگ اینک شخصیتت طوری باشه ک زودی وابسته نشی و عاشق نشی ک برای اکثر  دخترا ک احس ...

و کاملا موافقم منم یک شخصیت استرسی هستم و یکم گاهی افسردم 

الان حالم با خودم خوبه و با تنهایی مشکلی ندارم 

هم باشگاه میرم هم زبان هم میخوام مهاجرت کنم اگه شد در اینده ترجیح میدم رو خودم کار کنم تا یک رابطه که معلوم نیست چیه و وابسته بشم