2733
2734

نه اصلا فقط دنبال زیاد اصلا برندار 

خدا هیچ وقت بد بنده هاشو نمی‌خواد عزیزم🌿💚 وقتی چیزی که میخوای و نمیشه ناراحت نباش دوست من باور کن به صلاحت نبوده تو از آینده خبر نداری خودتو پس براش ناراحت نکن بسپار به دست خدا و زندگی رو به کام خودت تلخ نکن 💚💚💚💚💚فرازی از وصیت نام شهید زبرجدی شما چهل روز دائم الوضو باشید خواهید دید که در های رحمت چگونه یک به یک در مقابل شما باز خواهد شد🌿🌿

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه زیاد 

بستگی به لباس عروست داره 

دنباله دار نگیر

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷
2731

من دنباله داشت اذیتم خیلی هم سنگین بود ولی دوستش داشتم خیلی اگه عکس فیلمات برات مهمه به فکر اونش نباش

مراقب اون زبون قشنگت باش😊دل من از سنگ نیس میشکنه و مُسببش تویی 🍂

واسه من یکم سخت بود 

کفش پاشنه بلند تون رو پاشنه باریک برندارید 

حتی اگر تعادل وزن داشته باشید اما بازم پاتون میلغزه

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 

کفش راحت زیرش بپوش

چون کفشت زیرش مشخص نیست ولی اگه راحت نباشه ،نمیتونی راحت بچرخی و برقصی و راه بری ک اون دیگه مشخصه!

من ی کفش قدیمی تسمه دار داشتم ک باهاش خیلییی راحت بودم راحت تسمشو بستم و کلی رقصیدم

💙عاشق خودمم💋... از من فقط یدونه تو دنیا هست

نه اصلا 

ولی خب ب مدل هم بستگی داره دنباله دار یکم سخته

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔

جان جان جان 

مبارکه، 

اولش آره سخته 

من تو باغ برای عکاسی اوایلش سختم بود چون باغ خیلی کفش اذیت کنندس 

اما آخر باغ اوکی شدم 

تو تالار چون کفش صاف و خوبه انگار نه انگار لباس عروس تنم بود 

البته کتونی هم پام بودا، قدم خوب بود کفش نپوشیدم 

فقط فقط یادت باشه با لباس عروس هیچ وقت هیچ وقت عقبی نری چون حتما میوفتی….