2752
2734

بچها من دکتر دیروز برام دوتا امپول نوشت امروز بزنم و بهم گفت از دیشب یک شب درمیان اقدام کنم و من دیشب اقدام کردم و امروز ساعت۹صبح امپول رو زدم 

سوالم اینه بنظرتون با توجه به اینکه ممکنه تخمک مثلااا تا امشب یا فردا ازاد بشه بازم با نظر دکتر پیش برم و یک شب در میان؟

یا نه امشبم داشته باشم 

و اینکه من ترشحاتم شروع شده انگار بنظرتون کی ازاد میشه تخمک؟

من شوهرم مشکل تعداد نداشت تحرکشم متوسط بود ولی شکلش بکم مشکل داشت اگر هر شب داشته باشم ممکنه ضعیف بشه و اثرش کمتر بشه؟

اصلا اگر هر شب باشه این دو سه شب مگه قبلیا ک قوی ترن نمیمونن؟

🥹🙏🏻میشه برای مادر شدنم یدونه صلوات بفرستی؟

یه لیوان شراب قرمز بده به شوهرت همون دفعه اول حامله میشی

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)

آرامش داشته باش و بسپر به خدا عزیزم 

من چند ماه لتروزول خوردم...دو ماه آمپول زدم و نشد

عید خونه تکونی داشتم و رها کردم...اصلا حواسم به پریودیم نبود یهو چشم باز کردم و دیدم یه هفته از پریودیم میگذره و باردارم

فقط 28 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تموم میشه هر شبی...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه لیوان شراب قرمز بده به شوهرت همون دفعه اول حامله میشی

وا این دیگه چه حرفیه....نشنیدم...مگه حرام نیست؟ نطفه باید پاک باشه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تموم میشه هر شبی...
2731
وا این دیگه چه حرفیه....نشنیدم...مگه حرام نیست؟ نطفه باید پاک باشه 

برا این خانم جنبه درمانی داره اشکال نداره یه ذره بخوره...شراب که تو منیش نمیره تو خونش میره چه ربطی به پاکی و ناپاکی داره😀

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه ما انسان ها درون ذهن خویش گیر افتادیم🌱🌼🐞.......یه دختر شاد پرانرژی بودم که یکم مرداد ۴۰۱دچار حمله پانیک شدم و زندگیم تیره و تار شد.(من با پانیک جنگیدم و پیروز شدم.)
آرامش داشته باش و بسپر به خدا عزیزم  من چند ماه لتروزول خوردم...دو ماه آمپول زدم و نشد عید خو ...

میدونم عزیزم اره ارامش از همچی مهم تره واقعا 

ولی این ماه زیادی امپول و اینا زدم تا رشد کردن الانم ازاد سازی زدم نمیدونم آدمیه دیگه امیدوارم و خوشبین فقط نمیدونم دیشب اقدام داشتم امشب هم داشته باشم یا نه؟اخه احساس میکنم شاید امشب اخر شب مثلا ازاد شه درداش و ترشحاتشو دارم 

و اینکه نکنه ضعیف شه اسپرم اگر مثلا دیشب داشتم امشبم داشته باشم فرداشبم داشته باشم 

برا این خانم جنبه درمانی داره اشکال نداره یه ذره بخوره...شراب که تو منیش نمیره تو خونش میره چه ربطی ...

عزیزم نطفه ای ک در حالت مستی بسته بشه باعث زوال عقل جنین میشه 

میدونم عزیزم اره ارامش از همچی مهم تره واقعا  ولی این ماه زیادی امپول و اینا زدم تا رشد کردن ا ...

عزیزم اسپرم تا چند روز زنده میمونه...همون یک شب در میون کافیه...بالاخره باید تمایل هم باشه..خسته نشید هر شب کیفیت رابطه میاد پایین

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تموم میشه هر شبی...