2733
2734

شوهرم خودش بهم گفت چندسال پیش یک بار با ی زن خیابونی بهم خیانت کرده و پشیمونه و خواست من ببخشمش گفت عذاب وجدان داره . از روزی ک گفته انقد گریه زاری کرده ک مریض شده منم داغونم داغون یه دختر ۶ سال و نیمه هم دارم . این فکر از سرم بیرون نمیره همش تصورش میکنم با یه زن دیگه دارم میمیرم . 

رفتیم محضر  حضانت بچه رو حق طلاق و گرفتم هرچی ام داریم بنام خودمه . اما دلم راضی نمیشه واقعا میشه یه ادم خیانت کنه و دوباره تکرار نکنه میشه همچین چیزی ؟؟؟؟ 

کمکم کنید حال روحیم داغونه بچه ها از ذهنم اون کار بیرون نمیره 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

بخشیدن که عمرا ببخشم اون دنیا ولش نمیکنم 

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید
2731

ازش نپرسیدی دلیل خیانتش چی بود؟؟

چند سال بعد ازدواجتون خیانت کرد؟

فقط 11 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به نام الله☝️👑به عشق وطن 🇮🇷 مادر پدر❤️  💍🧿miladm🧿🤰🤱یارِ خوب تمامِ ماجراست❤🫂️✅️بمیری به نام،نمانی به ننگ🚫⚡️اثر ظلم محال است به ظالم نرسد⚡️👌