2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

امروزشروع کردم چندمی

پشت سر هردختر موفقی دختری که تصمیم گرفته روی پای خودش وایسته🌿🌈 اگه به چیزی فکر کردی یعنی شده براش تلاش کن بهش میرسی♥️                          مامان از روزی که رفتی شادی های ازته دلم منو هم باخودت بردی...1401/8/9💔😞ميشه واسه شادی روحش صلوات بفرستین؟
ن هیچی بلد نیستمم😭😭😭😭😭😭

چیو دینی رو؟

برای درسا دیگه میتونی فیلم ببینی تااامتحان نهایی 

من حتی دینی هم فیلم میبینم بعدکتابو میخونم

پشت سر هردختر موفقی دختری که تصمیم گرفته روی پای خودش وایسته🌿🌈 اگه به چیزی فکر کردی یعنی شده براش تلاش کن بهش میرسی♥️                          مامان از روزی که رفتی شادی های ازته دلم منو هم باخودت بردی...1401/8/9💔😞ميشه واسه شادی روحش صلوات بفرستین؟
چیو دینی رو؟ برای درسا دیگه میتونی فیلم ببینی تااامتحان نهایی  من حتی دینی هم فیلم میبینم بعد ...

فیلم وقت گیره 

من هیچی از کتاب نخوندم 

بنظرت از درس نوبت دوم شروع کنم یا اول؟

فیلم وقت گیره  من هیچی از کتاب نخوندم  بنظرت از درس نوبت دوم شروع کنم یا اول؟

چندمی؟چن روز فرجه دارین

بخون دینی ضریب بالایی داره 

حداقل تخصصی ها اگه ضعیفه از این عمومیا میتونی نمره خوبی بیاری درسای دیگه روترمیم میزنی

اگه انگیزه نداری بخونی حداقل فیلم ببین به خوندنش علاقه پیدامیکنی

نوبت دوم بارم بیشتری داره ولی بزن توگوگل ببین کدوم درس بارم زیادی داره از همون شروع کن به خوندن اگه یک شنبه امتحانشو داری میتونی روزی ۴ درس بخونی 

چندمی؟چن روز فرجه دارین بخون دینی ضریب بالایی داره  حداقل تخصصی ها اگه ضعیفه از این عمومیا می ...

یکشنبه امتحان دارم 

دوازدهمیم

اصلن تمرکز ندارم نمیدونم چطوری تو بهر درس برم هیچیم بلد نیستم

یکشنبه امتحان دارم  دوازدهمیم اصلن تمرکز ندارم نمیدونم چطوری تو بهر درس برم هیچیم بلد نیستم

شاید خیلی استرسی هستی نمیتونی بخونی 

ولی تمام تلاشتو بکن حداقل دودرسو بخونی بهترازاینه که هیچی نخونی

اون لحظه ی امتحان  روتصورکن که سوالا همه راحتن ولی چون تونخوندی نمیتونی جواب بدی

عذاب وجدان می گیری

شاید خیلی استرسی هستی نمیتونی بخونی  ولی تمام تلاشتو بکن حداقل دودرسو بخونی بهترازاینه که هیچی ...

سایت بنیادعلمی آموزشی شفیعی روتوگوگل سرچ کن واسه امتحان نهایی برای هردرس ویدیو گذاشته

رایگانه 

من که دارم برای هردرس فیلم میبینم ولی نمیدونم روشم درسته یانه ولی خب به هرحال انگیزه داد که درساروبخونم