2752
2734
عنوان

درونم خیلی مذهبیه ولی ظاهرم اصلا

345 بازدید | 34 پست

همش جاهای زیارتی دوست دارم سخنرانی‌ای خدا پیغمبری حق ناس و حق الله خیلی اهمیت میدم علاقه به کارای خیر خیلی دارم خدا توفيق بده بنده خوبی باشم براش

بابام میگه چادر بزار بزا حداقل دونفر خوب گیرت بیاد این لباسا چیه اخر سر یه ادم یه لا قبا گیرت میاد

خانمای عزیز این خواهرتونو از دعای خیرتون بی نصیب نکنید

توروقران خیلی دلتنگم غریبم تکو تنها تو یه شهر دیگه دور از خانوادم درخواست کار تو افق کوروش شهرخودم دادم دعا کنید برام جوربشه و با همسرم بیایم کرمانشاه برای همیشه کرمانشاه زندگی کنیم

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم

منم ظاهرم اصلا مذهبی نیست

ولی اعتقاداتم قوی

از دل نرود هر آنکه از دیده رفت 🫂🖤 چشمانم اشکیس با چادری انتهای کوچه میشینم تا کودکی ام عبور کند و من آهسته به گوشش زمزمه کنم غم آری یادبگیر چگونه با غم کنار بیایی 🥺🩶 می‌شود منتظر من بنشینی با یک شاخه گل نمیدانی حس اینکه بفهمم تو نیز مرا دوست داری چقدر شیرین است 🥹🩷 سال ۱۴۰۰ بدترین اتفاق زندگیم رخ داد و من خودمو گم کردم 🫠🧡 سه سال است در جستجوی من است و من در جستجوی آرامش میشه منو پیدا کنید اگر در خانه ای نشستم از جنس آرامش به خودم خواهم گفت چگونه پیدا کردنم سخت و  دیر و دور گذشت🙂💚 میشه یه صلوات بفرستین برام تا بتونم گذشته رو فراموش کنم و برای آیندم تلاش کنم به آرامش برسم و همون دختر شیطون بلا باشم🙃🩵  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خودت اگه دوست داری چادر بپوش 

خودم هم بدون چادر امتحان کردم هم با چادر ولی چادر انگار ارامشش بیشتره

میترسم از امیدِ کوچکی که بمیرد و خفه شود🌱🌙 او زیبا بود در عصر زشتی ها،زلال در عصر پلشتی ها،انسان در عصر آدمکشان،لعلی نایاب بود میان تلی‌ از خزف، مردی بود اصیل میان انبوهی از مردان مصنوعی...

چادر برترین حالت حجابه ولی اینکه کسی چادری نیست دلیل بر نداشتن حجاب یا مذهبی نبودن اون نیست

من چاکریم ولی دوست مانتویی دارم که حجاب و سنگینی مانتوش از چادر من هم میشه گفت بیشتره

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

با خودت رو راست باش

چادرم نداری حجابت خوب باشه

یه جایی خوندم که می‌گفت : هیچ وقت یک مادر رو سرزنش نکنید، چون خودش خیلی بهتر از شما این کارو بلده... هر روز یک احساس سنگینی و غم داره که مدام تکرار میکنه :کاش بیشتر بودم، کاش بهتر بودم و کاش مهربون تر بودم🥺🥺🥺❤وقتی یکی رو میبینین بچه اش کارغلطی کرده هی بش نگید چرا نگفتی،چرا باش حرف نمیزنی،شاید اون بچه...اونوخ بااین حرف دل مادرشوخون میکنی 🧡خدایاشکرت❤🧡پروفایلم نون خالی گذاشتم،دلتون نخواد😐/مهتابی سوخته سابق،حالا کسیم نمیشناسه ها،کلا من گمنامم🥺/😔خون میچکد از دیده در این کنج صبوری ،این صبر که من میکنم افشردن جان است😔/یه صلوات مهمونم کنین🧡❤/

فکر میکنم حق با باباتون هستش آدمهای مذهبی دنبال کسی هستند معمولاً که اونها رو به خدا نزدیک کنه نه اینکه دور کنه و خب ظاهر یه مولفه خیلی مهم تو تصمیم گیری هستش

البته میتونید مانتویی پوشیده هم باشید

آهای خوش اندامها سلام.                        گروه بنفش  من یکبار ۱۲ کیلو کم کردم بازم میتونم. قد:157. وزن اولیه:۶۹.۵____۶۸.۸____۶۷.۴_____۶۷.۱___۶۶.۱___۶۵.۷_____۶۴.۹  هدف اول:65     هدف دوم:60    هدف نهایی:55      تاریخ شروع رژیم140۱/۱۱/۰۱زندگی ریموت و کنترل نداره بلندشو خودت عوضش کن......!

خیلی خوبه که از درون معتقدی

و اگه به ظاهر هم منتقل بشه چه بهتر

و درباره ظاهرت هم به خودت فرصت بده

سعی کن اطلاعات خودتو تو این زمینه بالا ببری و با انتخاب و نظر خودت حجاب رو انتخاب کنی

خدایا:عقیده مرا از دست عقده ام مصون بدار...... علی شریعتی