2752
2734

من اگر بخوام یک کالایی مثل دفترچه درست کنم

چیکارکنم‌ که بیشتر پسند دخترای محصل باشه؟مخصوصا نووجون ها.

خودمم چرم کارم.

چه طرحی؟

میشه برای شادی روح پدرم و سلامتی مادرم یه صلوات مهمونم کنی.....ممنون....

اگه بشه روی چرم باز لیزر متن مورد علاقه اشون رو بتونن چاپ کنن مثلا من یه تایم طولانی دنبال این بودم که دیالوگ محبوبم رو یه جایی چاپ کنم یا مثلا دوستم میخواست دفتر هدیه بده همه اش دوست داشت یه متن حک کنه روش برای اون شخص ولی هیچ جا نتونست جایی ک این کارو کنه با کیفیت پیدا کنه و بیخیالش شد 

شما حرف بعدیتم درست،فقط ریپلای نکن..

برو انقلاب شهرکتاب و فروشگاه هارو ببین ازنظر زیبایی خیلی تنوع زیاده قابل رقابت نیست مگر اینکه دفترچه تو ارتباط داشته باشه بایه چیز آشنا برای مردم مثلا ارتباطی یا هری پاتر یا انیمیشن ها یا افسانه ها و اساطیر . یجورایی خلق ارزش کنی ‌منحصربفرد بشه چون بعید میدونم کار چرم بتونه زیبایی زیادی برای نوجوون ها داشته باشه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اگه بشه روی چرم باز لیزر متن مورد علاقه اشون رو بتونن چاپ کنن مثلا من یه تایم طولانی دنبال این بودم ...

این که با دستگاه لیزر هم میشه خودمم میتونم طراحی کنم.ممنونم ازت.ولی من موقع ساخت نمیدونم که کی چه متنی میخواد.

مثلا خودم مد نظرم اینه روی گروه بی تی اس که طرفدارای زیادی داره کارکنم ولی اونم ایده ای ندارم براش

2731
برو انقلاب شهرکتاب و فروشگاه هارو ببین ازنظر زیبایی خیلی تنوع زیاده قابل رقابت نیست مگر اینکه دفترچه ...

ممنون.

کلا چرم کارنمیکنم.چون گرون میشه ازگردونه خارج میشم!!

یه تکه چرم روی جلد گالینگور.که چرمشم روش نقاشی میکنم.ولی چی نقاشی کنم؟!مهم اینه

اگه بشه روی چرم باز لیزر متن مورد علاقه اشون رو بتونن چاپ کنن مثلا من یه تایم طولانی دنبال این بودم ...

دیالوگ محبوبت چی بود؟!

این که با دستگاه لیزر هم میشه خودمم میتونم طراحی کنم.ممنونم ازت.ولی من موقع ساخت نمیدونم که کی چه مت ...

میتونی یه کانال درخواستی بذاری هرکسی هرجور دوست داشت آره برای اینکه بخوای از یه گروهی چیزی بنویسی که زیاد خریدار داشته باشه باید خودت طرفدارشون باشی و خیلی بشناسیشون یا اینکه یه نفر دیگه خیلی بشناستشون و بهت کمک کنه 

مثلا تیکه کلامای معروفشون یا لوگوی گروهشون یا عکس مینیمالشون 

توی کار فوجوشی ها و بی ال هم خیلی درآمد داره 

توی تلگرام سرچ کن اسم همه اینارو چندین گروه میاره توی یکیشون بگو یه نفر ک خیلی اطلاعات داره میخوام حتما یه نفر پیدا میشه بعد از اون بپرس مثلا چه چیزی خیلی معروفه داخل این گروه چه کلمه یا حرفی خیلی محبوبه

من چندتاشو میدونم ولی کمن اینجا مینویسم برات

Viva la vida

Bts:

I live so I love

I just wanna be happier

یادم نمیاد دیگ منم طرفدارشون نیستم واقعا

یا مثلا کلماتی ک یه معنی خاصی داخل اغلب زبان ها ندارن واقعا خاصن مثلا 

Amor fati 

Agape

یا نمیدونم داخل گوگل سرچ کن به انگلیسی کلماتی ک معنی کاملی ندارن یا زیباترین کلمات انگلیسی اینا من یه زمانی خیلی بلد بودم الان یادم نمیاد

QUOTE=339307119]دیالوگ محبوبت چی بود؟![/QUOTE]

روی نوک انگشتای پامون وایستیم

_نتونستی؟

+ولی تموم تلاشمو کردم

_((وقتی یه آدم تموم تلاششو کرده یعنی اون کار رو انجام داده))

_

مردم اغلب درگیر نیمه پر یا خالی لیوان هستن غافل از اینکه میتوان لیوان را دوباره پر کرد

_

کلا متن قشنگ خیلی هست فقط یکم سرچ کن

میتونی یه کانال درخواستی بذاری هرکسی هرجور دوست داشت آره برای اینکه بخوای از یه گروهی چیزی بنویسی که ...

مرسی واقعا.

حتمارو تک تک چیزایی که گفتی تحقیق میکنم.بازم چیزی یادت اومد بگو مرسی

QUOTE=339307119]دیالوگ محبوبت چی بود؟![/QUOTE] روی نوک انگشتای پامون وایستیم _نتونستی؟ +ولی تموم ...

ایده ای برای خود دفترچه نداری؟

من اول میخواستم کلاسور کارکنم.دیدم کلاسور برای قشرکمتری هست.ولی دفترچه محدوده ی زیادی داره.

ایده ای برای خود دفترچه نداری؟ من اول میخواستم کلاسور کارکنم.دیدم کلاسور برای قشرکمتری هست.ولی دفتر ...

راستشو بخوای اگه بخوای واقع بین باشی کار با چرم عادی خیلی محبوب نیست

اگه میخوای واقعا توش موفق باشی باید جوری باشی یه نفر اون دفترچه رو ببینه و حاضر باشه چندین ماه واسش پول جمع کنه از خرج شکمش بزنه پول تو جیبیاشو بده تا اونو بخره و یه دفترچه عادی هیچوقت جوری نیست ک افراد بخوان اینقدر بهش بها بدن 

خودت رو بذار جای مشتری چه جور محصولی باعث میشد شب نتونی بخوابی و کل پول تو جیبیای چندیم ماهت رو بدی براش؟ 

خب قطعا یه چیز خاص ک نشه هرجا پیداش کرد 

و اون باید یه حالتی داشته باشه ک برات پر از مفهوم باشه 

وقتی یه محصول ایجاد میکنی از خودت بپرس چرا یه نفر باید حاضر شه اینو بخره

من چه آپشن اضافه ای به اون شخص میدم؟ 

تا چقدر بیشتر از قیمت اش حاضره واسش هزینه کنه؟ 

اگه چیکار کنم محصولم میتونه بهتر شه 

وقتی قراره برای نوجوون ها کار ایجاد کنی باید دقیقا بدونی خب مثل اداره ها نیست ک یه دفتر چرم عادی رو بخرن 

اونا یه چیز خاص میخوان اگه بتونی چرم توی رنگای نامتعارف پیدا کنی یا چند نوع چرم ایجاد کنی یا مثلا یه چیز خیلی خاص باشه و طرفداری خودش رو جذب کنه جوری ک مثلا اون شخص اینقدر دوستش داشته باشه ک تا بزرگسالیش باز هم از شما خرید کنه نه اینکه فقط چون دم دست بودید یکبار خرید کنه 

ایده ای برای خود دفترچه نداری؟ من اول میخواستم کلاسور کارکنم.دیدم کلاسور برای قشرکمتری هست.ولی دفتر ...

داخل پینترست بزن 

Leather notebook

ایده های جالبی میاره مثلا اینو نگا چقدر باحاله من بودم میخریدمش 

اگه شما بخوای اینو بفروشی قطعا همه میان ازت میخرن چون دیگ کسی مثل اش رو درست نمیکنه ک دلسونو صابون بزنن بعدا میخرن مثل اش رو 

راستشو بخوای اگه بخوای واقع بین باشی کار با چرم عادی خیلی محبوب نیست اگه میخوای واقعا توش موفق باشی ...

شماچندسالتونه؟

من خودمم ۳۰ سالمه.نوجوونیهای ما مثل نوجونیای الان نیس.براهمین اصلاایده ای ندارم و تاپیک زدم.

بچه هامم هنوزمدرسه نرفتن.

ببین این کارو هرکسی نمیتونه روی چرم دربیاره.منظورم این طرح نیست ها.کلا.

این یه تیکه چرم رو میخوام بچسبونم روی دفترچه.

یه چیز خاص میشه.ولی میخوام جلب توجه کنه

داخل همون پینترست سرچ کن من شارژ باتریم داره تموم میشه دیگه نمیتونم چیزی پیدا کنم

شماچندسالتونه؟ من خودمم ۳۰ سالمه.نوجوونیهای ما مثل نوجونیای الان نیس.براهمین اصلاایده ای ندارم و تا ...

خوشگله یکبار افراد میان میخرنش ولی همونطور ک گفتم یه طرح خواص نیست ک هربار مثلا بعد از تموم شدنش دوباره حجوم بیارن توی طرح های دیگه اش بخرنش احساس میکنم یکم زیادی کار میبره درحالی ک کسی حاضر نیست در حدی که زحمت میکشی واسش پول بده 

حالا نظر منه 

من باید برم الان بعد تر میام میگم شما داخل پینترست بگر یعنی فت و فراوون ایده های محشر ریخته