2752
2734

سلام دخترا. من ۲۰ سالمه 

فقط میخواستم ببینم هم سن و سالامون مشغول چی ان چی کار میکنن. بیاین از خودتون بگید، اگه پیشنهادی هم دارین بگید مرسی خوشگلا 🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

۲۰ سالمه یه نوزاد ۳ ماهه دارم، از دانشگاه انصراف دادم چون رشته امو دوست نداشتم، میخوام برم به یه رشته دیگه، تا قبل از حاملگی تو کافه به عنوان باریستا کار میکردم، الان با شوهرم میخوایم با وام ازدواج مغازه لباس بچه بزنیم. و اینکه خب کلا هدفمون اینه تا ۴ سال دیگه اینا مهاجرت کنیم، اگه بتونیم

۲۱ متاهل و دانشجو👩🏻‍🦯

کاووش در منطقه ناشناخته ذهن🧠❤️( دانشجو روانشناسی)          متاهله عاشق😃🤍     این کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده و ماله من نیست تاپیک هایی که هست هم ماله اونه بجز دوسه تای آخری✋🏻

گوینده پادکست ، دانشجو و کسی که 27 روزه نامزدشو از دست داده..

حسام من...جانم..میشه یکبار دیگه صداتو بشنوم؟...میشه یکبار دیگه دستاتو بگیرم؟...خیلی زود نبود؟...ما که تازه داشتیم زندگیمونو شروع میکردیم...میشه بیای بگی همه ی اینا شوخی بوده ؟...مگه خودت نگفتی کنارت میمونم ؟؟چرا باید ۹ روز بعد از عقدمون از دستت بدم...۱۴۰۳ نحس ترین سال عمرم بود...پسرعمو ، همبازی بچگی، معشوق ، نابغه ،دلم برات خیلی تنگ شده..🖤 
2706